Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama, Türk kültürünün parçalarından birisi olan halılar evlerimiz için vazgeçilmez eşyaların  başında gelmektedir. Hatta kültürümüzde o kadar yer etmişler ki zaten dünyada bilinen ilk halı da Orta Asya Türkler’i tarafından dokunmuştur. Ev dekorasyonumuzun önemli bir parçası olan halılarımız zamanla kirlenip, tüylerinin arasında mikrop, bakteri ve küf oluşumuna sebep olabilmektedir. Bahçeşehir Halı Yıkama, Bahçeşehir bölgesinde ikamet eden insanlara halı temizliğinde üstün kaliteyi sunmaktadır.

halı yıkama

Neden Profesyonel Halı Yıkama?

Halı yıkama işlemi birçok ev hanımı için sıradan kabul edilir ancak bu konuya farklı bir perspektiften bakacak olursak aslında oldukça titizlik isteyen, özenle yapılması gereken bir iştir. Çünkü halılar tüm günümüzü geçirdiğimiz evlerimizin içinde yani hayatımızın tam ortasına serili durumdadırlar ve nefes aldığımız ortamda bulundukları için hijyenleri de sağlığımız ile doğrudan alakalıdır. Hedef Halı Yıkama bünyesinde hizmet veren Bahçeşehir Halı Yıkama halılarınızı büyük bir titizlik ile yıkarken size hem uygun fiyat, hem yüzde yüz hijyen hem de üstün kaliteyi sunmaktadır. Yüzlerce metrekarelik tesislerimiz ve onlarca çalışanımız için halılarınız üzerinde ilmek ilmek çalışıyoruz. Herhangi bir su ve deterjan ile yıkama işleminden farklı olarak Bahçeşehir Halı Yıkama halılarınız merkezimize ulaştıktan sonra öncelikle halınızın dokusunu inceleyerek uygun yıkama işlemini belirler. Hiçbir koşulda halılarınıza zarar vermeden ve deforme etmeden derinlemesine temizlik hizmeti sunar.

Kurumsal Bir Firmaya Halı Yıkatmanın Faydaları

Aslında hayatımızın birçok alanında kurumsallığa ve kaliteye önem vermiyor muyuz? Ev aldığımız muhitleri seçerken bile içerisinde huzurla yaşayabileceğimiz, bize hitap eden bir kitlenin bulunduğu bölgede ikamet etmek istiyoruz. Ya da en temel ihtiyacımız olan gıda ürünlerini bile marketten satın almadan önce markalarına ve üretici firmaların kurumsal yapısına dikkat ediyoruz. Halılar kültürümüzde ve evlerimizde bu kadar önemli bir yere sahipken onları sıradan ellere teslim çok da doğru olmayacaktır. Bahçeşehir bölgesinde yaşıyorsanız ve halılarınızı emanet edip yüzde yüz hijyen sağlatabileceğiniz bir firma arıyorsanız, kurumsal bir yapıya sahip olan, A kalite belgesi bulunan Hedef Halı Yıkama bünyesindeki Bahçeşehir Halı Yıkama bu iş için seçebileceğiniz en üst düzey halı yıkama firmasıdır. A kalite belgesi olan Bahçeşehir Halı Yıkama’ya emanet ettiğiniz tüm eşyalarınız, halı olsun, koltuk olsun, yorgan veya battaniye olsun bizim garantimiz altındadır. Eşyalarınız özenle, son teknoloji ürünü makinelerle donatılmış tesislerimizde temizlenirken sizler diğer işlerinize zaman ayırabilirsiniz.

Bahçeşehir Halı Yıkama olarak biz sizin için halılarınızı ücretsiz servislerimiz ile gelip evlerinizden alıyoruz.  Halılarınızı tesisimize ulaştırdıktan sonra toz arıtma işleminden geçiriyor, halının materyalini, dokusunu ve desenlerini analiz ederek uygun deterjanı, ve yıkama yöntemini belirliyoruz. Tamamen anti-bakteriyel deterjanlar kullanarak halılarınızı tüm kir, mikrop, bakteri, mantar ve küflerden arındırıyoruz. Kaliteli ve insan sağlığına asla zarar vermeyecek, yüksek kaliteli deterjanlar kullansak da o halıların üzerinde oynayacak olan çocukları düşünürsek halılarımızda yıkama işleminden sonra herhangi bir deterjan kalıntısı kalmamasının önemini kavramış oluruz. Bahçeşehir Halı Yıkama ekibi halının deterjanlanarak derinlemesine temizlemesi kadar, tek bir köpük tanesi bırakmayacak kadar durulanmış olmasına da çok dikkat etmektedir. Durulama işleminiz de tamamlandıktan sonra, mikrop ve bakterilerin olmadığı, düzenli aralıklarla dezenfekte edilmiş, steril ve kapalı ve yalıtımlı odalarda, klimalı sistemlerle halılarınız kurumaya bırakılır. Kuruyan halılar özenle paketlenerek Bahçeşehir Halı Yıkama’nın sunmuş olduğu ücretsiz servis hizmeti ile evinize teslim edilir.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır. Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Bahçeşehir’de birinci bölge ve ikinci bölge olarak iki alt bölgeye hizmet vermekteyiz. Sizin de güvenilir bir halı yıkama firmasına ihtiyacınız var ise, halılarınızın özenle, deforme olmadan yıkanmasını ve tamamen hijyeni sağlanmış şekilde size teslim edilmesini istiyorsanız ayrıca Bahçeşehir bölgesinde ikamet ediyorsanız tek yapmanız gereken şey web sitemizin canlı destek kısmından ya da telefonlarımızdan bize ulaşarak, ücretsiz servis ile halılarınızın evlerinizden alınmasını sağlamak.  Halılarınız teslim alındıktan sonra en kısa süre içerisinde temizlenmiş olarak adresinize teslim edilir. Hedef Halı Yıkama bünyesindeki Bahçeşehir Halı Yıkama birimimiz teslimat hızı ile rakiplerine fark atmaktadır. Bizim için mühim olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden ötürü yılların tecrübesi ile bir misyon edinerek, halı yıkama sektöründe sınırlı sayıdaki kurumsal halı yıkama firmalarından birisi olduk.

Bir cevap yazın