Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt  halı yıkama firmaları arasında ilk ve tek kurumsal yapıya sahip olan, profesyonel ekibi  ile hizmet veren Hedef Halı Yıkama bünyesinde yer alan Esenyurt’taki tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Esenyurt  içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Esenyurt Halı Yıkama, Atatürk  Mh, Akçaburgaz, Cumhuriyet Mh, Esenken, Çakmaklı, İncirtepe, İnönü Mh, İstiklâl Mh, Kıraç, Mehterçeşme Mh, Namık Kemal Mh, Örnek Mh, Pınar Mh, Saadet Dere Mh, Sanayi Mh, Sonevler, Talat Paşa, Yenikent ve Yeşilkent Halı Yıkama. Görüldüğü üzere Esenyurt Halı Yıkama Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyor. .

halı yıkama

Neden Kurumsal Halı Yıkama?

Evet halı yıkamak birçok insan tarafından basit bir işlemmiş ve herkes tarafından yapılabilirmiş gibi görülebilir. Ancak bu işlem aksine  tamamen profesyonel bir tecrübe gerektirir.   

Sadece su ve deterjanın bir araya gelmesi ile yapılabilecek bir işlem değildir. Aşırı özen ve tecrübe gerektirir. Her halı çeşidi diğerinden farklı olabilir. Bazı halılarınızın sıcaklık seviyesi oldukça yüksek su ve deterjanla yıkanması gerekirken bazı özel halıların ise çok daha hassas ve soğuk su ile yıkanması gerekir. Esenyurt Halı Yıkama bünyesinde çalışan profesyonel ekip öncelikle halılarınızı analiz eder. Halınızın dokusuna ve kullanılan materyallerine göre cinsini belirledikten sonra uygun yıkama işlemi yapılır. Halılarınıza asla zarar verilmez. Solma, ağarma gibi durumlarla asla karşı karşıya kalmazsınız. Sizin de hassas ve kaliteli halılarınız varsa ve herhangi bir firmaya güvenip teslim edemiyorsanız, Hedef Halı Yıkama bünyesindeki Esenyurt Halı Yıkama bundan sonra halı, koltuk, yorgan gibi eşyalarınızın temizliğinde vazgeçilmeziniz olacak.

Halı Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Esenyurt  Halı Yıkama ekibi olarak siz halılarınızı yıkarken dikkat etmeniz gereken konuları sizinle paylaşıyoruz ancak belirtmek isteriz ki bunlara kafanızı yormanıza hiç gerek yok çünkü müşteri memnuniyetini misyon edinmiş kurumsal kimliği ve uzman ekibiyle sizin yerinize düşünen bir firma var. Esenyurt Halı Yıkama sizi hem yüksek maliyetlerde, hem zaman kaybından hem de yorgunluktan korur.  En başta  halılarınız yıkarken halı türlerini, ipliğine ve dokuma şekline kadar tanıyabilecek  bir ekibe sahibiz  ve bu ekip tarafından gerekli incelemelerin tümü yapılır. Öncelikle halılarınızdaki tozlar en son teknolojiye sahip makineler ile giderilir ve bundan sonraki aşamada uygun deterjan seçimi, halınızın hassaslığına göre uygun makinenin belirlenmesi ile halınız yıkanır ve kapalı ortamlarda mayt, mikrop, bakteri gibi zararlı etkenlerden uzak bir şekilde kurumaya bırakılır. Kuruma işlemi tamamlanan halılarınız özenle paketlenerek adresinize ücretsiz bir şekilde teslim edilir. Halılarınız yıkanırken en önemli konulardan birisi deterjan seçimidir. İnsan sağlığına zarar verebilecek kimyasallar barındıran ucuz ve kalitesiz deterjanları asla kullanmıyoruz çünkü Esenyurt  Halı Yıkama olarak bizim için öncelik insan sağlığıdır. Ayrıca kaliteli ürünler kullanarak doğaya da zarar vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteden ödün vermiyoruz çünkü Esenyurt Halı Yıkama olarak mutlu müşterilerimize yenilerini eklemek ve onlarla bir gönül bağı kurmak istiyoruz. Farkındayız ki kaliteli ve uygun fiyatlı her işlem bize yeni mutlu müşteriler olarak geri dönecektir.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır. Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Yaklaşık 20 ana bayi ile birçok bölgede hizmet veriyoruz.  İstanbul’da 6 ayrı ilçede hizmet verecek büyük bir ağa sahibiz. Buna rağmen her müşterimizin işi bizim için önceliklendirilmesi gereken iş anlamına gelir. Böyle büyük bir servis ve hizmet ağına sahip olmamıza karşın tesislerimizin büyüklüğü ve eleman sayımızın fazlalığı ile rakiplerimiz arasında en hızlı teslimatı yapan firmalardan biriyiz. Esenyurt Halı Yıkama ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar yakınızda sizlere hizmet veriyor.

Halı, koltuk, yorgan, battaniye gibi evinizde kullandığınız ve teninizle direkt temas edebilen eşyalarınızın hijyeni sağlığınız açısından oldukça önem taşımaktadır. Özellikle halı ipliklerinin arasına bakteriler kolayca yerleşip, zamanla küf oluşturup sürekli ahlı ile temas eden ayaklarımızda ayak mantarına kadar yol açabilmekte. Hayatınızın her alanında nasıl ki profesyonellerle karşılaşmak ve çalışmak istiyorsanız halı yıkama konusunda da artık profesyonel hizmet almanızın zamanı geldi. Eşyalarınızı gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz kurumsal bir halı yıkama firmasının varlığı ile artık Esenyurt Halı Yıkama birimimizde bir telefon kadar uzağınızdayız. Tek yapmanız gereken web sayfamızdaki canlı sohbet kısmımızdan bizimle iletişime geçmek ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bizi aramak.

Bir cevap yazın