Güzelce Halı Yıkama

halı yıkama

Güzelce halı  yıkama  firmamızda halı yıkama makinelerimiz detaylı yıkama yapan press ve taşınabilir yerinde yıkamaya uygun makinelerdir. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimizin halılarını adreslerinden alıyor ve press makinelerinde detaylı bir şekilde yıkıyoruz. Ardından durulama aşamasında tanzikli su kullanarak halılarda herhangi bir deterjan artığının kalmamasını sağlıyoruz. Press makinelerinin en avantajlı yanı halıları derinlemesine temizlemesi olmaktadır. Makinelerimizin kaliteli yapıları halı yıkama hizmetini en iyi şekilde vermemizi sağlar. Yerinde yıkama işlemleri için kullandığımız makineler ile derinlemesine halı temizliği uygulamamız yine aynı kalite ile devam eder.

Yerinde Halı Yıkama Uygulaması

Yerinde halı yıkama nasıl yapılır sorusu bazen endişelere neden olabilmektedir. Ancak firmamızda kullandığımız makineler ile kaliteli halı şampuanlarının birlikte etkili çözümü ile halıların alt tabakasına işleyen kirlerin makine içerisinde suya karışmasını sağlayarak halıları kirden arındırmaktayız.  Halıların alt tabakasına işleyen kirler ev şartlarında yıkanan halıların tam olarak temizlenmemesine neden olur. Ev koşullarında yıkanan halılar yalnızca halıya üstten müdahale ile temizlenme imkanı sağlar. Fakat firmamızda çekim gücü yüksek halı yıkama makinelerimiz halıların alt tabakasında bulunan kirlerin döner temizleyici makinesi ve makinenin bir aksanı olan emici ped yardımı ile sökülmesini sağlar.

Halı Şampuanı

Güzelce halı yıkama, Firmamızın kullandığı halı şampuanı piyasada yerini alan en kaliteli halı şampuanıdır. Çünkü halıların rengini atmaması ve dokusuna zarar verilmemesi için halı şampuanı seçimine büyük özenle dikkat etmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz halı şampuanımız birkaç bileşenin bir arada olduğu halılara kısa sürede etki eden etkisi esnasında zarar vermeyen özelliklere sahiptir.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır. Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Halı Yıkama Yöntemleri

Firmamızda halıların dokularına uygun olan halı yıkama yöntemine karar verilir. Uygulama alanımıza giren halı yıkama yöntemleri şunlardır:

  • Şampuanlama
  • Buharla yıkama
  • Köpükle yıkama
  • Kuru halı temizleme
  • Bonnet ile yıkama

Şampuanlama press makineleri ile yıkamada her zaman  kullanılan bir yöntemdir. Köpükle yıkama yöntemi ile az miktarda su köpükle beraber kullanılıp makinenin vakumlu çekiş gücü ile kir ve köpük halıdan ayrılır. Buharlı yıkama sıcak su ve şampuanın makine yardımı ile halıya enjekte edilip sonrasında güçlü çekiş ile kirin halıdan yarılmasıdır. Kuru temizleme temizlik tozu ve vakumlama ile bonnet yıkama da kimyasal deterjanın halıya ygulanıp döner makine ile kirin çekilmesi şeklinde uygulanır.

Bir cevap yazın