0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Adakent Halı Yıkama Hizmetleri

Adakent halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Beylikdüzü’nde koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Halılar uzun süre kullanılması durumunda özellikle içerisinde biriken kir ve kalıntı nedeniyle sağlıksız kullanıma neden olmaktadır. Bu durumda halıların profesyonel olarak yıkanması daha hijyenik kullanım imkanı elde edilmesine yardımcı olacaktır.  Uzman personeli ile hizmet veren Adakent halı yıkama firması her tür halıda otomatik makineler ile yıkama işlemi yapmaktadır.

Talep etmeniz durumunda adresinize gelen ekip tarafından halılarınız teslim alınarak bu şekilde fabrika içerisine getirmektedir. Fabrika içerisinde ekip tarafından gerekli kontroller sağlanarak halılar türlerine göre yıkama işlemi yapılması için ayrılmaktadır.

Kullanan son sistem teknolojiye sahip makineler sayesinde tamamen profesyonel olarak yıkama işlemi yapılmaktadır. Beylikdüzü halı yıkama hakkında merak ettikleriniz için içeriğimize göz atabilirsiniz.

Kaliteli ve antibakteriyal şampuan seçenekleri ile yıkama işlemi yapıldığından halıların yapısına zarar verilmeden aynı zamanda daha hijyenik sonuçlar elde edilmektedir.

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

  1. Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Beylikdüzü’nde yaşıyor ve Barış mahallesi Adakent  mahallesinde oturuyorsanız ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz! Sizlere beylikdüzü barış mahallesi ve adakent mahallesinde halı yıkama hizmetini daha iyi verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Adakent Hedef Halı Yıkama, halılarınızı uzman ellere güvenle teslim edin! Profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlarımızla halılarınızı derinlemesine temizliyor, hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Evlerinizde, iş yerlerinizde veya diğer alanlarda kullanılan halılarınızı ilk günkü gibi taze ve temiz yapmak için Adakent Hedef Halı Yıkama’nın hizmetlerinden yararlanın. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, halılarınızın bakımını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Adankent Hedef Halı Yıkama’ya ulaşın ve halılarınızı temizliğin hedefine güvenle emanet edin!

Adakent Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Halıların yapısıyla göre yapılacak olan beylikdüzü halı yıkama işlemleri sayesinde daha etkili temizleme işlemi yapılmaktadır. Bu konuda uzun yıllardır elde edilmiş olan deneyim ile tamamen profesyonel olarak çalışma yapılmaktadır.

Fabrika içerisinde yer alan otomatik sisteme sahip makineler ile yapılan yıkama işleminin ardından durulama aşamasına geçilerek bu şekilde halıların içerisinde şampuan kalıntısı kalmayana kadar bol suyla durulama yapılır.

Adakent halı yıkama hizmetini almak isteyen müşterilerin taleplerini karşılamak adına yeterli kapasite ile sunulan hizmetler sayesinde daha kısa süre içerisinde halılarınız temiz bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.

Sıkma makinalarıyla halıların durulama işlemi sonrasında fazla suyu alınarak bu şekilde daha kısa süre içerisinde kurutulması sağlanmaktadır.

Yıkama hizmeti hakkında daha fazla merak ettikleriniz mi var? Halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

Kapalı Kurutma Alanı

Kaliteli sonuç almak isteyenlerin tercih edeceği profesyonel halı yıkama hizmeti ile her aşamada itinalı çalışma yapılmaktadır.

Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından kapalı kurutma alanlarında halılar güneş görmeyecek şekilde kurtulmaktadır. Bu sayede güneş nedeniyle halıların renginde solma veya yapısında herhangi bir bozulma gibi sorunlar oluşmamaktadır.

Kurutma işleminin tamamlanması ile poşetlerinin halılarınız servis araçlarıyla en kısa süre içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Bu sayede halılarınızı temiz ve hijyenik bir şekilde dilediğiniz gibi kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Son aşamada poşetleme işlemi yapılırken kullanılan parfümler sayesinde daha temiz ve hoş kokularıyla kullanabileceğiniz halılarınız için uzman kadro ile çalışma yapılmaktadır.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.