0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama fabrikası, uzun yıllardır profesyonel olarak halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri sunar. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Esenyurt halı yıkama firmaları arasında ilk ve tek kurumsal yapıya sahip olan, profesyonel ekibi ile hizmet veren Hedef Halı Yıkama bünyesinde yer alan Esenyurt’taki tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

Esenyurt içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Esenyurt Halı Yıkama, Atatürk Mh, Akçaburgaz, Cumhuriyet Mh, Esenken, Çakmaklı, İncirtepe, İnönü Mh, İstiklâl Mh, Kıraç, Mehterçeşme Mh, Namık Kemal Mh, Örnek Mh, Pınar Mh, Saadet Dere Mh, Sanayi Mh, Sonevler, Talat Paşa, Yenikent ve Yeşilkent Halı Yıkama. Görüldüğü üzere Esenyurt Halı Yıkama Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyor. .

Esenyurt ucuz halı yıkama arayışınız varsa Hedef Halı Yıkama Fabrikası sizin için en uygun fiyata profesyonel yıkama hizmeti sunacaktır.

Esenyurt bölgesinde ikamet edenler:

Neden Hedef Halı Yıkama’yı Tercih Etmelisiniz?

  • Bölgenin İşletme Ruhsatlı Tek Halı Yıkama Fabrikasıdır.
  • Makine Parkurunu %100 tamamlamış, Tam Otomatik Bilgisayarlı Yıkama sistemine sahiptir.
  • Garantili yıkama hizmeti vermektedir.
  • Firmamız PHTYD, İSHAYDER, MARHALFED, İSTEMO ve Kurumsal Halı Yıkamacılar Derneklerinin üyesidir.
  • İnsan sağlığına zararı olmayan şampuan ve malzemeleri kullanılmaktadır.
  • Firmamız 1. Sınıf, A Kalite yıkama belgesine sahiptir.

Hedef halı yıkama Esenyurt ilçesi için haftanın her günü kesintisiz devam etmektedir.

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir:

Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Yıkama İşlemi

Tozlarından arındırılarak yıkama işlemine uygun hale getirilen halılar, tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkama işlemine alınır. Halılarınız kimyasal katkı maddeleri olmayan şampuanlar ile yıkanır.

Halının derinine nüfuz eden kirler, toplam 10 adet fırça ile fırçalanarak tüm kirlerinden arındırılır. Durulama işleminin ardından halı sıkma makinasında sıkılır.

Suyundan arındırılan Halı, Kalite Kontrol Masasında; leke ve temizliği yönünden kontrol edilir. Kontrolden geçmeyen halılar için yeniden yıkama işlemi uygulanır

Kurutma İşlemi

Yıkama sonrası tamamen kapalı ve yalıtımlı ortamda klima teknolojisi ile kurutulur. Dolayısıyla, mevsimsel hava değişimleri yıkama gün ve süresini etkilemez.

Esenyurt Hedef Halı Yıkama: Uzman Ellerle Temizlik ve Hijyen

Esenyurt’ta  yaşayanlar için halı temizliği sık sık gereken bir ihtiyaç haline gelir. Evlerimizin ve işyerlerimizin halıları, zamanla toz, kir ve lekelerle dolabilir, bu da hem görünümü hem de hijyenik ortamı etkileyebilir. Neyse ki, Esenyurt Hedef Halı Yıkama hizmetleri, bu sorunu çözmek için burada.

Uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış tesislerimizde halılarınızı en etkili ve güvenilir şekilde temizler. Halılarınızın kumaşına ve türüne uygun özel temizlik yöntemlerimizle, derinlemesine temizlik sağlayarak hijyen standartlarını en üst seviyede tutarız.

Esenyurt Hedef Halı Yıkama olarak, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, her bir müşterimizin özel taleplerini dikkate alırız. Hassas dokunuşlarla halılarınızı yıkarken, renk solmalarını ve kumaş hasarlarını en aza indiririz. Ayrıca, hızlı ve zamanında hizmetimizle, günlük yaşamınızı aksatmadan halılarınızı temizler ve size teslim ederiz.

Esenyurt Hedef Halı Yıkama hizmetlerimiz, sadece temizlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda halılarınızın ömrünü uzatır ve sağlıklı bir yaşam ortamı sunar. Güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı halı yıkama çözümleri için bize bugün ulaşın ve halılarınızı parlatan temizliğin keyfini çıkarın!”

Esenyurt Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Esenyurt Halı Yıkama Fiyatları

Fabrikamız da profesyonel halı yıkama hizmeti verilmektedir. Esenyurt halı yıkama fiyatları halınızın boyutuna göre değişmektedir. Ortalama 11 TL ile 150 TL arasında ücretler değişiklik gösterdiği için kesin fiyat için bizi aramalısınız.

Esenyurt halı yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Neden Kurumsal Halı Yıkama Fabrikası?

Esenyurt halı yıkama fabrikası arayışınız var ve neden kurumsal halı yıkama fabrikası tercih edilmeli?

Evet halı yıkamak birçok insan tarafından basit bir işlemmiş ve herkes tarafından yapılabilirmiş gibi görülebilir. Ancak bu işlem aksine  tamamen profesyonel bir tecrübe gerektirir.

Güvenilir, hızlı teslimat sağlayan esenyurtta halı yıkama fabrikası arayışınız varsa bunu bizim gibi kurumsal firmalar sağlayabilir.

Sadece su ve deterjanın bir araya gelmesi ile yapılabilecek bir işlem değildir. Aşırı özen ve tecrübe gerektirir. Her halı çeşidi diğerinden farklı olabilir. Bazı halılarınızın sıcaklık seviyesi oldukça yüksek su ve deterjanla yıkanması gerekirken bazı özel halıların ise çok daha hassas ve soğuk su ile yıkanması gerekir.

Esenyurt Halı Yıkama bünyesinde çalışan profesyonel ekip öncelikle halılarınızı analiz eder. Halınızın dokusuna ve kullanılan materyallerine göre cinsini belirledikten sonra uygun yıkama işlemi yapılır.

Halılarınıza asla zarar verilmez. Solma, ağarma gibi durumlarla asla karşı karşıya kalmazsınız. Sizin de hassas ve kaliteli halılarınız varsa ve herhangi bir firmaya güvenip teslim edemiyorsanız, Hedef Halı Yıkama bünyesindeki Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası bundan sonra halı, koltuk, yorgan gibi eşyalarınızın temizliğinde vazgeçilmeziniz olacak.

Yıkama hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

Halı Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Esenyurt  Halı Yıkama Fabrikası ekibi olarak siz halılarınızı yıkarken dikkat etmeniz gereken konuları sizinle paylaşıyoruz ancak belirtmek isteriz ki bunlara kafanızı yormanıza hiç gerek yok çünkü müşteri memnuniyetini misyon edinmiş kurumsal kimliği ve uzman ekibiyle sizin yerinize düşünen bir firma var.

Esenyurt Halı Yıkama sizi hem yüksek maliyetlerde, hem zaman kaybından hem de yorgunluktan korur.  En başta  halılarınız yıkarken halı türlerini, ipliğine ve dokuma şekline kadar tanıyabilecek  bir ekibe sahibiz  ve bu ekip tarafından gerekli incelemelerin tümü yapılır.

Öncelikle halılarınızdaki tozlar en son teknolojiye sahip makineler ile giderilir ve bundan sonraki aşamada uygun deterjan seçimi, halınızın hassaslığına göre uygun makinenin belirlenmesi ile halınız yıkanır ve kapalı ortamlarda mayt, mikrop, bakteri gibi zararlı etkenlerden uzak bir şekilde kurumaya bırakılır. Kuruma işlemi tamamlanan halılarınız özenle paketlenerek adresinize ücretsiz bir şekilde teslim edilir.

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Halılarınız yıkanırken en önemli konulardan birisi deterjan seçimidir. İnsan sağlığına zarar verebilecek kimyasallar barındıran ucuz ve kalitesiz deterjanları asla kullanmıyoruz çünkü Esenyurt  Halı Yıkama Hizmetleri olarak bizim için öncelik insan sağlığıdır.

Ayrıca kaliteli ürünler kullanarak doğaya da zarar vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteden ödün vermiyoruz çünkü Esenyurt Halı Yıkama olarak mutlu müşterilerimize yenilerini eklemek ve onlarla bir gönül bağı kurmak istiyoruz.

Farkındayız ki kaliteli ve uygun fiyatlı her işlem bize yeni mutlu müşteriler olarak geri dönecektir.

Halı Nasıl Yıkanır?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir.

Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır. Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir.

Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz.

Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.