Battaniye Yıkama

Battaniyeleri yıkamak ve kurutmak için yeterince büyük makinelerimiz var. Battaniye yıkama hizmeti ile her çeşit battaniyelerinizi tesisimizde yıkamaktayız.

Battaniyeler bizim kış aylarında kurtarıcımızdır. Battaniyeler sayesinde televizyon seyrederken ayaklarımız ısınır. Sırtımız üşüdüyse battaniye ile anında ısınır. Bize göre yüz yılın kurtarıcılarından bir tanesidir. Birçok işlevi olan battaniyeler aynı zamanda yatak odasının da başkahramanlarındandır. Yatağınızın üzerini geniş bir battaniye ile örterek, yorganınızı korumuş olursunuz.

Yatak odası daha düzgün ve düzenli görünecektir. Battaniyeler yumuşak dokusu sebebiyle içerisinde birçok canlı barındırabilecek yapıya sahiptir. Akarlar diğer adıyla miteler battaniye içinde çok rahat üreyebilir. Yumurtalarını battaniye yumağının en dip köşesine yapıp, kısa sürede üreyebilen gözle görülemeyecek kadar küçük mikroplardır. Bu yüzden battaniye yıkama ile battaniyelerinizi bu mikroorganizmalardan kurtarabilirsiniz.

Keşfedin

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.
  • 0212 873 26 26
  • 0555 640 64 40
Battaniye Yıkama Hizmetleri

Battaniye Yıkamada Steril Ortam

Steril ortamlarda temizlenen battaniyeleriniz iç huzur ile tekrar kullanılabilir. Battaniyeniz, steril ve tamamen dezenfekte edilmiş özel makinelerde yıkanır. Sanayi tipi diye adlandırılan evde kullanılan standart makinaların çok daha büyüğünde yıkanır. Profesyonel battaniye yıkama ile battaniyeleriniz ilk günkü kadar temiz olur. En ufak bir deformasyonla karşılaşmazsınız. Çünkü özel makinalarda ayrıştırma yöntemi ile yıkanır.

0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş
Battaniye Yıkama Hizmetleri

Battaniye Yıkama da Ayrıştırma Yöntemi

Ayrıştırma yöntemi dediğimiz, battaniye cinslerine göre ayrıştırılarak yıkama tekniği ile battaniyeler tertemiz olur. Polar battaniyeler ayrı grupta, yün battaniyeler ayrı grupta, naylon içerikli battaniyeler ayrı grupta toplanır. Sizin battaniyeniz sadece size ait eşyalar ile birlikte yıkanır.

Ön Yıkama Yaparak Temizleme

Ön yıkama yaparak temizlemek için deterjan haznesine hiçbir şey konmadan 15 -20 dakika sade su ile ön temizlik yapılır. Battaniye yıkama sistemleri arasında bu şekilde yıkama, en yaygın olanıdır. Ön yıkama yaptıktan sonra, battaniyenin cinsine göre seçilen programda deterjan eşliğinde iyice yıkanır. Ardından kurumaya alınır. Kurutularak nem oranı en düşüğe indirilir. Battaniye içerisinde en ufak bir mikrop kalmaz.

Battaniye Yıkama Hizmetleri
Battaniye Yıkama Hizmetleri

Kurulama İşlemi

Kurulama işlemi çok önemlidir. Eğer battaniye nemli kalırsa, içerisinde birçok mikroorganizma, mite tekrar canlanmak için zemin bulacaktır. Bu yüzden özel kurutma odalarında “0” nem kalacak şekilde iyice kurutulur. Battaniye yıkama sistemleri içerisinde en geçerli sistem olan sanayi tipi makinelerde siz de yıkatın. Gönül rahatlığıyla evinizde kullanmaya devam edin. Bizden söylemesi.

Hızlı Sipariş Formu