0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Zeytinburnu Halı Yıkama Fabrikası

Zeytinburnu halı yıkama fabrikası, uzun yıllardır profesyonel olarak halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri sunar. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Zeytinburnu halı yıkama firmaları arasında kaliteli hizmetin karşılığı olan firmamız yaz kış demeden yılın her mevsiminde halılarınızı yıkamaktadır. Ücretsiz servisimiz ile halılarınız halı yıkama firmamıza getirilerek burada usulüne uygun olarak yıkanmaktadır.

Halılarınız sizden alındığı andan itibaren yıkanıp tekrar kusursuzca geri teslim edildiği ana kadar firmamızın garantisi altındadır. Halı yıkama firmamıza gelip yapılan işlemleri yerinde görebileceğiniz gibi internet sitemizden de firmamız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İletişim kısmındaki bilgilerimizden firmamıza ulaşarak güler yüzlü, kibar, işinde uzman, konusunda bilgili müşteri temsilcilerimizden halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz varsa halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

Zeytinburnu Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Leke Çıkarma İşlemi

Zeytinburnu halı yıkama hizmeti verdiğimiz tesisimizde yıkanmak için firmamıza getirilen halılar öncelikle özelliklerine göre gruplandırılarak karışmamaları için etiketleme işlemi yapılır. Elyaf ve renk hassasiyeti olan halılar için renk sabitleyici çözelti uygulanır. Bu işlemden sonra yıkama kısmına geçirilir. Yıkama aşamasında en gelişmiş son model otomatik makineler kullanılmaktadır.

Otomatik makinelerde halılar özel bitkisel şampuanlar ile yıkanarak leke ve kir çıkarma işlemleri yapılır. Bu işlem halının gövdesinin yanı sıra halı kenarı, saçakları ve tabanına da uygulanır. Yıkanmakta olan halılar, halı yıkama makinesine tek tek koyulmaktadır. Başka bir halı ile birlikte yıkanma durumu asla söz konusu olmamaktadır.

Bazı durumlarda ne kadar iyi olursa olsun halı yıkama makinaları lekeleri çıkartamamaktadır. Böyle bir durumda karşılaşıldığında halının orijinalliğini bozmayacak ve halıya zarar vermeyecek leke çıkartıcılar ile profesyonel ekibimiz halıya müdahale ederek kesin çözümler bulmaktadır.

Zeytinburnu Halı Yıkama Firmamız

Zeytinburnu halı yıkama firmamız, sürekli gelişmekte olan bir sektörde hizmet veren firmamız diğer firmalar ile her daim rekabet halindedir. Bu kıyasıya rekabet içerisinde müşterilerine vermiş olduğu hizmet ile ipi göğüsleyen firmamız her koşulda bütün rakiplerini geride bırakmıştır.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz gönül rahatlığıyla halılarını yıkatmaktadır. Böylece hem halı yıkama hem de sonrasındaki zahmetli aşamalardan kurtulmanın yanı sıra bunu uygun fiyata yaptırmanın avantajlarını yaşayan müşterilerimiz sürekli olarak firmamızı tercih etmektedir.

Siz de firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu bütün ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız firmamızın halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız memnuniyetiniz için her şeyi yapacaktır.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Zeytinburnu halı yıkama hizmeti verdiğimizden biliriz ki halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.