Yatak Yıkama

Hedef halı temizleme İstanbul genelinde temizlik hizmetleri sağlamada uzmanlaşmıştır. En çok aranan hizmetlerimizden biri yatak yıkama hizmetimizdir.

Yatağınızın milyonlarca toz akarı içerebileceğini ve ölü derinizi sessizce beslediklerini biliyor muydunuz? Yatağınızın düzenli olarak temizlenmesi gerekir çünkü toz akarları da alerjileri tetikleyebilir.

Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ilaç, hasta ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. Bu nedenlere bağlı olarak yatağınız kullanılmaz bir hal alır.

Bu durumlarda bırakın yatağın sağlığa uygun bir temizlik şartı taşıması, kokusu dahi rahatsızlık verir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için Profesyonel Yatak yıkama hizmeti veren bir firmadan yatak yıkama işlemi hakkında yardım, öneri ve hizmet alınmalıdır.

Hedef Halı Yıkama bünyesinde faaliyet gösteren Hedef Yatak Yıkama, kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı evinizde, iş yerinizde son teknolojik makine parkuru ile kuru köpük yıkama sistemini kullanarak yerinde yatak yıkama hizmeti verir.

Böylelikle yatağınızın üzerinde oluşan ve sağlığınızı riske atan nedenler ortadan kaldırılarak, temizlik ve hijyen standartlarına uygun koşullar oluşturulur.

Keşfedin

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.
  • 0212 873 26 26
  • 0555 640 64 40
Battaniye Yıkama Hizmetleri

İstanbul Yatak Yıkama

Yatak bizim için çok önemlidir. Yatak en özel yerimizdir. Uyuduğumuz, dinlendiğimiz, en özel yaşam alanımızdır. Dolaysıyla yatak temizliği de son derece önemlidir. İstanbul yatak yıkama hizmetimiz ile yatak temizliğinde %100 başarı sağlanmaktadır.

İstanbul’da yatak yıkatma ihtiyaçlarınız için ücretsiz servis hızlı teslimat güvenilir hizmet ile sağlıyoruz.

İstanbul yatak yıkama fiyatları için bizi dilediğiniz zaman arayarak fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Yatak yıkatma hizmetimiz A sınıf tesisimizde ve profesyonel ekiplerimiz ile sağlanmaktadır.

0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Yatak Yıkama Çeşitleri

Yatak temizliğinde birkaç alternatif vardır. Yıkama işlemine başlamadan bu alternatifleri açıklayalım.

Yatağın içerisinde halılarda olduğu gibi mite yani akarlar yaşarlar. Bu akarlar insandan dökülen derilerin sıcaklığı ile kuluçkaya yatar ve çoğalır. Yatak içerisine yuva yapar. Ve her geçen gün çoğalır. Gözle görülmez. Ancak alerjiye sebebiyet verir. Deri altına girerek, insan vücudunda da yaşamaya devam ederler.

Bu yüzden yataklar sık aralıklarla temizlenmeli, nevresimler haftada bir kez en azından değiştirilmelidir. Miteler 60 derece ısı ile ancak kaybolur. Bu yüzden nevresim ve çarşaflar en az 60 derece ile yıkanmalıdır.

Yatak Yıkama Çeşitleri
Yatak Yıkama Çeşitleri

Buharla Yıkama

Yataklar buharla yıkanınca akarlar genelde ölür. Birçok temizlik firması buharlı makinalar ile evlere gelip servis yağmaktadır.

Yatak temizliği konusunda uzmanlaşan firmalar, uzman ekip ile sadece buhar yolu ile döşeklerinizi yıkayıp, kurutup gitmektedir.

Buharla yıkama yöntemi ile yatak yıkama İstanbul ilinde bizi tercih edebilirsiniz.

Vakumlu Yıkama

Vakumlu yıkama ile yataklar ilk günkü kadar temiz olur. Son zamanlarda vakumlu yıkama çok moda olmuştur.

Birçok hanım vakumlu yıkama yapan makinelerden evine almış, rutin aralıklarla temizlemektedir. Yatak içerisine sıkışan kir, toz, akarlar bu vakum sayesinde yapıtlıkları yatak içlerinden sökülmekte su haznesinin içine dökülmektedir. Havada toz zerreler, olmadığı için, yatak içine tekrar dökülme şansı yoktur.

Vakumlu yıkama yöntemi ile yatak yıkama hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Vakumlu Yatak Yıkama
Yatak Yıkama Çeşitleri

Islatma Sistemi

Islatma sistemi ile ilk önce yataktaki lekeye oksijen bazlı deterjan dökülür ve 10 dakika ıslanması sağlanır. Leke oksijenli suyu içine hapseder ve bir süre sonra çözülmeye başlar.

Hızlı Sipariş Formu