0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Alkent 2000 Halı Yıkama Fabrikası

Alkent 2000 halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Büyükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Alkent 2000 Halı yıkama alanında uzun yıllardır yapmış olduğumuz çalışmalar ile en kaliteli sonuçları almanız için etkili teknikler ve son sistem teknoloji ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Firmamız Alkent 2000 halı yıkama olarak bu bölgedeki müşterilerin taleplerini  yeterli kapasitesi ile karşılamaktadır. Kaliteli malzeme seçenekleri ile yapılan yıkama işleminde etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Talep etmeniz durumunda adresinize gelen ekip arkadaşlarımız tarafından halılarınız kontrol ederek teslim almaktadır. Bu sayede teslim alınan halıların metrekaresi sisteme girilerek türüne göre fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Halılarınızın yapısına göre yapılacak olan yıkama işlemi için fabrika içerisine getirilmesinin ardından işleme başlamaktadır.

Büyükçekmece halı yıkama hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz için içeriğimize göz atın.

Yıkama işleminin tamamen otomatik sistemli makinalarda yapılması daha kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Alkent 2000 Halı Yıkama 2
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Firmamız uzun yıllardır hizmet vermiş olduğu bu sektörde müşteri memnuniyetini sağlamak adına son sistem teknolojiye sahip makineler ile yıkama işlemi yapmaktadır. Tercih edilen antibakteriyal şampuanlar havanın içerisinde biriken bakterilerin yok edilmesini sağladığından özellikle hijyenik açıdan önemlidir. Bu sayede halılarınızı kullandığınız alanda daha sağlıklı ortamlar oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Yeterli kapasitemiz ile sunmuş olduğumuz halı yıkama hizmeti sayesinde müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde karşılamaktayız. Servis araçlarımız ile adresinizden alınan halılarınız fabrika içerisinde yıkama işlemi yapıldıktan sonra aynı şekilde araçlar ile yeniden adresinize teslim edilmektedir.

Yıkama işleminin yapılmasını ardından durulama işlemi bol su ile yapılarak halılarda deterjan kalıntısı kalmayacak şekilde durulanması sağlanmaktadır.

Kaliteli Halı Yıkama Ürünleri

Halılarda yıkama işlemi yapılırken önemli olan noktalardan birisi de halı yıkama şampuanı seçimidir. Bu nedenle firmamız bu konuda en kaliteli şampuan seçeneğini tercih ederek halılarınızın daha kaliteli şekilde yıkanmasını sağlamaktadır.

Antibakteriyal özelliği bulunan şampuanlar aynı zamanda halınızın içerisinde biriken bakterilerin yok edilmesini sağladığından hijyen açısından da oldukça etkilidir.

Zorlu lekelere karşı tercih etmiş olduğumuz leke çıkarıcı ürünler ile etkili temizleme işlemi yapılarak bu şekilde halılarınızın daha hijyenik ve temiz olması sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz yıkama işlemine her aşamasını kontrol ettiğinden yapmış olduğumuz hizmetlerle garantili sonuçlar elde konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Alkent 2000 Halı Yıkama

Alkent 2000 Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.