0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Altınşehir Halı Yıkama Fabrikası

Altınşehir halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Başakşehir’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Altınşehir halı yıkama firması olarak semtimize verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra çevre semtlere ve il geneline de hizmetlerimiz bulunmakta olup bütün halı temizliği konularında bizi arayabilirsiniz.

Makinelerimiz en yeni teknolojiler ile değiştirilerek müşterilerimizin daha iyi imkânlar sunabilmek adına yenilenmiştir, evlerinizden alınan halılarınız fabrika ortamında el değmeden makineler yardımı ile temizlenmektedir.

Fiyatlandırmalarımız metrekare bazında olup halılarınızın özelliklerine göre değişebilmektedir, normal standartlardaki halı temizliği fiyatları 6,00 TL den başlayıp özel halı çeşitlerine göre değişkenlik gösterse de maksimum fiyatlarımı 25,00 TL dır.

İşimiz konusundaki tecrübe ve referanslarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilir firmamız ile iletişime geçerek de bilgi alabilirsiniz, ihtiyaç duyduğunuz her anda firmamız yanınızda.

Halı yıkama hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz için içeriğimize göz atabilirsiniz.

Altınşehir Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kaliteli Hizmet

Teslim aldığımız her halı için sistemimize ayrı giriş oluşturarak halılarınızın takibi sağlanırken halıların karışması gibi durumlar söz konusu olmaz. Halı temizliği konusundaki özverili çalışmalarımız sayesinde semtimizde tercih edilen firmalar listenin üst sıralarına çıkabilmeyi başardık.

Sizde aynı fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız ve temizlik konusunda oldukça hassassanız hemen firmamız ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyalarımızı ve gerçekleştirilen işlemlerimizi internet sitemizi üzerinden takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz, sağladığımız çeşitli bireysel ve kurumsal hizmetlerimizden aldığımız teşekkürler sayesinde emin adımlarla sizler için her zaman ilerleyerek daha iyisini planlamaktayız.

Birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz bütün müşterilerimizden bizi sorabilirsiniz, memnun kalmadığınız durumlarda yetkililerimiz tarafından sağlanan görüşmeler sonucunda şikâyetinizi iletebilirsiniz.

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti

Hangi sektörde görev alırsanız alın en önemli ve öncelikli kuralınız müşteri memnuniyeti olmalıdır, özellikle de hizmet alanında bu konu oldukça hassastır. Bizde halı yıkama Altınşehir firması olarak önceliği her zaman müşterilerimizin memnuniyeti vermekteyiz, öneri ve tavsiyelerini şikâyetlerini dikkate alarak şirketimizin işleyişini değiştirmeye ya da olduğu gibi bırakmaya gayret ederiz.

Üçüncü şahıs olarak fikirleriniz bizim için her zaman önemlidir, yaptığımız her işte yıkadığımı her halıda aldığımız paranın karşılığından fazlasını vermeye her zaman gayret etmekteyiz. Bu sayede de semtin genelinde ve çevresinde halı temizliği denilince akla gelen ilk şirketler arasında yer almaktayız.

Sizde uygun fiyata kaliteli hizmetle tanışmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.