0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Ambarlı Halı Yıkama Hizmetleri

Ambarlı halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Avcılar’da koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Ambarlı halı yıkama hizmetlerini, firmamız uzun yıllardır elde etmiş olduğu deneyimler sayesinde halı yıkama alanında profesyonel olarak bu hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğumuz son sistem teknolojiye sahip donanımlı makinelerimiz sayesinde yıkama işlemi tamamen profesyonel ortamda yapılmaktadır.

Halıların yapısına göre yapılacak yıkama işlemleri sayesinde ambarlı halı yıkama olarak garantili yıkama hizmeti sunmaktayız.

Yıkama hizmetlerimizde adresinizden alınan halılarınız yeniden yıkama işleminin ardından servis araçları ile adresinize teslim edilerek kısa süre içerisinde halılarınızı yeniden kullanıma hazır olarak teslim olmanız sağlamaktadır.

Yıkama işleminin ilk aşamasından son aşamasına kadar uzman personel tarafından gerekli kontroller sağlanarak bu şekilde daha kaliteli ve hijyenik sonuçları elde edilmesi sağlanmaktadır.

Ambarlı Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Ambarlı Yerinde Halı Yıkama

Ofis, cafe, otel, yurt gibi pek çok farklı alanda kullanılan halıların yıkama işlemi yerinde halı yıkama makineleri ile yapılmaktadır. Firmamız tarafından sunulan yerinde yıkama hizmeti sayesinde halıların taşınmasına gerek kalmadan bulundukları noktada uzman personel tarafından yıkama işlemi yapılarak kullanıma hazır şekilde teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Özellikle daha kısa süre içerisinde işlemin tamamlanması nedeniyle devamlı kullanılan alanlarda yerinde halı yıkama hizmeti tercih edilmektedir. Avcılar halı yıkama bu sayede bulunduğunuz adrese gelen ekip arkadaşlarımız otomatik yıkama makineleri ile kullanmış oldukları kaliteli malzemeler sayesinde işlemin daha kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlayarak halılarınızı temiz bir şekilde sizlere teslim etmektedir.

Ambarlı Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama işlemlerinde her halının türüne göre belirlenmiş olan halı yıkama fiyatları üzerinden hizmet verilmektedir. Metre kare üzerinden yapılan hesaplamalarda birim fiyat halının türüne göre belirlenerek bu şekilde teslim alınırken hesaplama işlemi yapılmaktadır. Halının türü değiştiğinde fiyatlarda değişeceğinden bu konuda firmamız ile görüşme yaparak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

En uygun fiyat seçenekleri sunmuş olduğunuz kaliteli hizmetler sayesinde halılarınızı düzenli olarak yıkatabilir ve bu sayede daha hijyenik kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. İstediğiniz boyutlardaki halıları yıkattırmak için firmamız ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi bu şekilde bizlere iletebilirsiniz. Yapmış olduğunuz taleplere göre adresinize en kısa süre içerisinde gönderilen ekip arkadaşlarımız halılarınızı kontrol ederek bu şekilde teslim almaktadır.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.