0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Atakent Halı Yıkama Fabrikası

Atakent halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Küçükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte birçok evi halı yıkama telaşı sardı. Kadınların bu konudaki hassasiyetini de göz önüne alacak olursak, Atakent’te yer alan halı yıkama merkezleri, en iyi hizmeti sunmaktan çekinmeyecektir. Diğer yandan Atakent halı yıkama firmaları sizlere en uygun fiyatı sunmaktadır.

Atakent’te bulunan tüm semt ve mahallelere hizmet veren firmalar, son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Küçükçekmece halı yıkama içeriğimize göz atarak diğer hizmet verdiğimiz mahalleleri görebilirsiniz.

Atakent Halı Yıkama 2
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Atakent Halı Yıkama Süresi

Atakent’te yer alan halı yıkama firmalarından birini aradığınızda, birkaç saat içerisinde, makbuz karşılığında halılarınızı teslim alacaklardır.

Bu işlem ücretsizdir ve halınız teslim alındıktan sonra tüm yükümlülük firmaya aittir. Aynı zamanda garanti kapsamında yer almaktadır.

Halılar, merkez ofise getirilir ve orada adet kontrolü yeniden sağlanır. Aynı gün içerisinde ise fabrikalara yollanır. Özelliklerine göre seçilen halılar için yıkama işlemi başlar. Hijyenik bir şekilde yıkandıktan sonra sizlere teslim edilir.

Atakent halı yıkama süresi yaklaşık olarak 3 ila 5 gün aralığında olmaktadır.

Atakent Halı Yıkama Hizmeti İşlemi

Halı yıkama merkezlerine getirilen halılar, son derece hijyenik bir ortamda ve üst düzey yıkama kalitesinin kullanıldığı otomatik makinalar ile güvenli bir şekilde yıkanmaktadır.

Atakent halı yıkama işlemi genel olarak şu şekilde gerçekleşmektedir: Halılar öncelikle bol su ile ıslatılır ve ardından özel antibakteriyel şampuanlar, halıların her yerine yoğun olarak dökülür. Daha sonra halı yıkama makinaları ile yıkama işlemine başlanır.

Halıların her biri en az üç farklı fırçalama yöntemi ile 15 dakika boyunca yıkama makinaları ile yıkanır.

Yıkamanın sona ermesinin ardından halılar bol su ile durulanıp, sıkma makinasına konulur. Sıkma işlemi gerçekleştirilir ve halılar tek tek kontrol edilir. Leke görülürse ya da kontrol elemanı yıkamadan memnun kalmaz ise yıkama işlemi yeniden yapılır.

Herhangi bir sorun olmazsa da iyice kuruması için askıda bekletilir. Halılar kuruduktan sonra toplanır ve servis ile ofise getirilir. Son bir kontrolden sonra parfümlenerek, poşetlenir.

Bütün bu işlemlerin ardından poşetleme yapıldıktan sonra müşterilere haber verilir ve müsait oldukları en kısa sürede, halılar teslim edilir.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.