Lütfen Promosyon Kodunuzu Aşağıdaki Forumda Adres Kısmına Not Ediniz.

Muhteşem Bir Bahar Temizliği Yapmak İçin 5 İpucu

Evde en çok vakit geçirdiğimiz kış ayları bitti… Dairenizin her yerinin gereksiz malzemelerle veya artık ihtiyaç duymadığımız fazlalıklarla dolduğunu buradan bile görebiliyoruz. Aşağıdakileri ipuçlarını takip ederek evinizi yepyeni bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Duş lifleri ve havluyla dolu banyo dolaplarınızı boşaltın. Emin olun hiçbir aile aynı anda 50 havluya ihtiyaç duyamaz.
  2. Bütün kış üstünde dolaştığınız halılarınızı yıkatın. Bahara uygun temiz bir görünüme kavuşmalarını sağlayın.
  3. Bütün gardırobunuzu boşaltın. Kıyafetlerinizi ‘kalsın’, ‘gitsin’ ve ’emin değilim’ olarak üç parçaya ayırın. ‘Gitsin’ dediklerinizi başkasına verin; ’emin olmadıklarınızı’ bütün temizliğiniz bittikten sonra tekrar gözden geçirin.
  4. Milattan önceden kalan kupalar, tabaklar, yiyecek saklama kapları ve bardakların en üst raflarda ömür tüketmesine daha ne kadar göz yumacaksınız?
  5. Evin orasından burasından sarkan gizemli kabloları, telleri ve her köşe başından fırlayan eski şarj aletlerini yok edin.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.