0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Basınköy Halı Yıkama Fabrikası

Basınköy halı yıkama fabrikası, uzun yıllardır Bakırköy’de halı, koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Yüzyıllar boyunca ortamdaki ısı kaybının önlemek, evinde dekorasyonunu tamamlamak için kullandığımız halılar vazgeçilmez eşyalarımızdan biridir.

Halılarımızı uzun yıllar kullanılabilmek ve sağlığımıza zarar vermemeleri için temizliğinin çok iyi yapılması gerekir. Temiz bir ortamda yaşamamız sağlığımızı korumak açısından oldukça önemlidir. Halı temizliği temiz bir ortam sağlamada ilk sırada yer alır. Çünkü görünen mikroplar kolaylıkla temizlenebilir fakat halılarda gizlenmiş bakterileri çıplak gözle görmemiz mümkün değildir. Halı ancak düzgün yıkandığında mikroplardan arınır. Halılardaki akarlar alerjen böceklerdir. Uygun bir ortam bulduklarında yumurta bırakırlar. Kuluçka dönemlerine geçmeden halıların temizlenmesi gerekir.

Bu tür böcekler bakteri üreterek ev halkının, özellikle çocukların sağlığını tehdit ederler. Bebekleri olan ailelerde durum daha ciddidir. Devamlı yerde emekleyen bebekler ağızlarına her şeyi koydukları için halı üzerindeki her eşya risk taşır. Temas yolu ile geçen birçok hastalığa kapı açabilir. Çocuklarımızın ve kendi sağlığımız için halıların düzenli olarak temizlenmesi gerekir.

Bu temizlik, ancak halıları detaylı yıkayarak etkili sonuç verir. Tecrübeli çalışanları ile Basınköy halı yıkama sağlığınızı düşünerek halılarınızı zararlı bakterilerden temizliyor.

Halı yıkama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için Bakırköy halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

Halı yıkama işlemleri özel makinelerimiz sayesinde yapıldığı için halı türü fark etmeksizin örneğin çin halısı müşteri memnuniyeti ön planda olmak kaydı ile sorunsuz yıkanır.

Basınköy Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Basınköy Halı Yıkama Firmaları

Bakırköy basınköy halı yıkama firmaları arasında bulunan firmamız olarak diyoruz ki, her halının türü aynı değildir. Bu nedenle her halı aynı temizlik ürünü ile ve aynı yöntemle yıkanmaz. El işi halılar, yün halılar gibi türler makine halılarından daha farklı işlemlerle yıkanmalıdır.

Bu nedenle kendi imkânlarınız ile evde yıkamanız halınıza kalıcı zarar verebilir. El halıları yapımında oldukça hassas olan saf yün ve lifler kullanılır. Kaliteli bir el halısında kök boyalar kullanılır. Kök boyalar akmayan ve solmayan bir yapıdadır. Kökboyaların zarar görmesi halıyı bozar.

Bu nedenle halı yıkama işini Basınköy profesyonel halı yıkamaya güvenle teslim edebilirsiniz.

Profesyonel halı yıkama nasıl yapılıyor?

Basınköy halı yıkama hizmetimiz, gelecek yaşamımızı tehdit eden küresel ısınma sorununa çevreye zarar vermediği için yardımcı oluyorlar. Kullanılan makineler ve deterjanlar ile su miktarı az kullanılarak, ayrıca kirli atıkları arıtma yöntemiyle çevreye zarar vermeden halıları yıkıyorlar.

Kendi imkânınız ile halıları yıkadığınız zaman daha fazla su tüketirsiniz. Halı yıkama işi kullandığınız çeşitli deterjanlar ile daha pahalıya gelecektir. Ayrıca elde halı yıkama işlemi güç gerektirdiğinden yorgunluğu da ekstra külfet yaratıyor.

Halılarınızın ömrünün uzun olmasını, hijyen kalitesinin yüksek olmasını ve zamanınızın size kalmasını istiyorsanız halılarınızı güvenilir halı yıkama merkezimize verebilirsiniz. Bize ulaşmanız yeterli.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır. Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir.

Daha fazla bilgi için profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz. Bu konuda hakında daha fazla bilgi için halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.