0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Batıköy Halı Yıkama Fabrikası

Batıköy halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Büyükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Batıköy Halı yıkama işleminde yapılacak olan işlemler konusunda uzman olan ekibimiz ile Batıköy halı yıkama olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Otomatik yıkama makineleri ile yapmış olduğumuz yıkama işlemi sayesinde halılar daha etkili şekilde yıkanmaktadır.

Halı yıkama işlemini ilk aşamasından son aşamasına kadar profesyonel ekip tarafından kontrolü sağlandığı için her türlü sorunda çözüm odaklı çalışma yapılarak etkili temizleme işlemi sağlanmaktadır.

Batıköy de hizmet veren firmamız yeterli kapasitesiyle bu bölgedeki müşterilerin taleplerini en hızlı şekilde karşılamaktadır. Bu sayede müşterilerimizin daha kısa süre içerisinde hizmet almasını sağlayarak halılarının temiz kullanımı konusunda yardımcı olmaktayız.

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde edinmiş olduğumuz bilgiler ile her durumda daha etkili ve kaliteli sonuçlar elde edilmesi için çalışmaktayız.

Batıköy Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Yerinde Yıkama Hizmeti

Halılarınızın kirlenmesi durumunda sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde firmamızla görüşme yaparak bu şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız fabrika içerisinde yapmış olduğu yıkama işlemlerini yanı sıra yerinde yıkama işlemi ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu alanda deneyimli olan ekibimiz halı yıkama tekniklerini en iyi şekilde kullanarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kaliteli yıkama işlemi yapmak adına otomatik makineler ile yapmış olduğumuz çalışmaların yanı sıra özellikle şampuan seçimlerini antibakteriyal şampuanları tercih ederek daha hijyenik sonuçlar alınmasını sağlamaktayız. Bu sayede halılarınızı güvenli bir şekilde kullanarak sağlığınız açısından herhangi bir sorun oluşturmadan bulunduğu alanı kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Büyükçekmece halı yıkama hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz için içeriğimizi kontrol edebilirsiniz.

Batıköy Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerle batıköy halı yıkama fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Bu durumda yıkattırmak istediğiniz halıların türüne göre belirlenmiş olan birim fiyat üzerinden yıkama işlemi yapılmaktadır.

Halı yıkama hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizi firmamız ile görüşme yaparak bu şekilde taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız halılarınızı teslim alırken kontrolünü sağlayarak türüne göre belirlenmiş olan fiyat seçenekleri üzerinden hesaplama yapmaktadır. Bu nedenle yıkattırmak istediğiniz halıların yapısına göre belirlenmiş fiyat seçenekleriyle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak isteyenler firmamız ile görüşme yaparak bu şekilde güncel fiyat bilgisi alabilirler.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Batıköy Halı Yıkama

Batıköy Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.