0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Beykent Halı Yıkama Hizmetleri

Beykent halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Beylikdüzü’nde koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Beykent Halı Yıkama hizmeti verenler olarak şunu belirtelim ki, özellikle ev içi dekorasyonlarda kullanılan ve yüzyıllardır vazgeçilmez olan halılarımız kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenip lekelenirler.

Evde hanımlar temizlik yaparken silme gibi işlemler uygulasa da maalesef yeterli olmaz hatta leke ve kirleri daha da derine iterek zamanla tekrar yüzeye çıkmasına neden olur. Bu durum bütün hanımların canını sıksa da artık sizin yerine uğraşacak olan halı yıkama Beykent firmamız var. Bir telefon ile adresinize gelip kapınızdan teslim aldığımız halılarınızı fabrikamızda el değmeden son teknolojiye sahip makinelerimiz ile yıkamaktayız.

Bahar kapıları çaldığı şu günlerde sıkı bir temizlik yapmayı düşünüyorsanız işe halılarınızda başlayın, arayın bizi hemen gelelim temizliğiniz de size yardım edelim.

Yıkama fabrikamız hakkında daha fazla bilgi almak için Beylikdüzü halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

 

  1. Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Beylikdüzü’nde yaşıyor ve Beykent mahallesinde oturuyorsanız ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz! Sizlere beylikdüzü beykent mahallesinde halı yıkama hizmetini daha iyi verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Beykent Halı Yıkama Fabrikası İle El Değmeden Halı Yıkama

Beykent halı yıkama fabrikası olarak müşterilerimize vereceğimiz ilk garanti ayrı özen isteyen halılarınız hariç bütün halılarınızı el değmeden tümüyle makinelerimiz ile yıkamaktayız. Kullanılan deterjanlarımızdan makinelerin hepsi bu iş için özel olarak seçilmiş kaliteli ekipmanlardır, hakkımızda kesin karara varmadan önce dilerseniz fabrikamızda bizi çalışırken ziyaret edebilirsiniz.

Halılarınızdaki çıkmayan inatçı lekelere özel deterjan ve yöntemlerimiz ile şaşılacak sonuçlar çıkacağına garanti verebiliriz. Tercihinizi bizden yana kullanarak doğru seçimi yaptığınıza emin olabilirsiniz. Beylikdüzü halı yıkama halılarınız için ücretsiz nakil sağlayan servislerimiz sayesinde yerin alıp temizleyip yine adresinize teslim ediyoruz. İnternet sitemizdeki iletişim numaralarımız bizlere ulaşabilir ve istediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz.

Beykent Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Özel Halı Yıkamaları

Ayrı bir özen isteyen yün halı, Isparta halısı veya deri halılarınız gibi çeşitli parçalarınız için konusunda deneyimli personelimiz ile temizliği konusunda gözünüz arkada kalmasın. Bu tür halılarda maalesef makine ile yıkama yapılamamaktadır, oldukça hassas davranılması gereken ve halı temizleme konusunda işini iyi bile firmamız en az sizin kadar özen göstererek yıkama işlemini gerçekleştirir.

Yalnız halılarınızın özel durumları var ise sizden teslim alan arkadaşlara bildirmeniz rica olunur, onlar sadece nakil işlemlerine baktıkları için pek çeşitlerinden haberdar olmayabilirler.

Fabrika içerisine konulurken halılarınız sınıflandırıldığı için böylesi hem sizin açınızdan hem de bizim açımızdan daha yararlı olmaktadır. Sizinde temizlik açısından bu hizmete ihtiyacınız varsa bizi seçmenizde yarar var.

Yıkama hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz mi var? Halı yıkama içeriğimize göz atmalısınız.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Beykent Halı Yıkama Fabrikası

Beykent Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.