0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Dizdariye Halı Yıkama Fabrikası

Dizdariye halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Büyükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Yapmış olduğumuz çalışmalar ve sizlere her daim daha kaliteli sonuçlar almanız için garantili hizmet sunmaktayız. Halı yıkama sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız dizdariye halı yıkama fabrikası olarak profesyonel ekibiyle kaliteli sonuçlar alınmasını sağlayarak çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikle sağlık açısından kullanım alanlarında zamanla kirlenen halılar bakteri oluşumuna neden olabileceği için çocukların yaşam alanlarında daha dikkatli olunması gerekir. Bunun için yapılacak olan antibakteriyal şampuanlar ile yıkama işlemi halılarda biriken bakterilerin yok edilmesini sağlayacak şekilde temizlik yapılmasına imkan verdiğinden firmamız bu konuda müşteri memnuniyetini sağlamak adına antibakteriyal şampuanları ile halı yıkama işlemi yapmaktadır.

Dizdariye Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Kaliteli Halı Yıkama Makinalarımız

Dizdariye halı yıkama fabrikamız içerisinde yer alan halı yıkama makinaları profesyonel olarak yıkama işlemi yapmamıza imkan sağlamaktadır. Bu nedenle firmamız son sistem teknolojiye sahip olan donanımı ile müşterilerine kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

Yapmış olduğumuz çalışmaların her aşaması personelimiz tarafından itinalı bir şekilde kontrol edildiğinden oluşabilecek her türlü sorundan çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

Halıların kontrolü sırasında inatçı lekeler olması durumunda leke çıkartıcı ürünlerle müdahale edilerek bu şekiller etkili temizleme işlemi yapılmaktadır. Kalitemizden ödün vermeden yapmış olduğumuz çalışmaları sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayan her daim profesyonel olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Halılar geniş kullanım alanına sahip olduğundan özellikle sıklıkla kirlenme durumu söz konusu olmaktadır.