0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Güzelce Halı Yıkama Fabrikası

Güzelce halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Büyükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Güzelce halı  yıkama firmamızda halı yıkama makinelerimiz detaylı yıkama yapan press ve taşınabilir yerinde yıkamaya uygun makinelerdir. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimizin halılarını adreslerinden alıyor ve press makinelerinde detaylı bir şekilde yıkıyoruz. Ardından durulama aşamasında tanzikli su kullanarak halılarda herhangi bir deterjan artığının kalmamasını sağlıyoruz.

Press makinelerinin en avantajlı yanı halıları derinlemesine temizlemesi olmaktadır. Makinelerimizin kaliteli yapıları halı yıkama hizmetini en iyi şekilde vermemizi sağlar. Yerinde yıkama işlemleri için kullandığımız makineler ile derinlemesine halı temizliği uygulamamız yine aynı kalite ile devam eder.

Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için bizi arayabilir ay da halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

Güzelce Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Güzelce Yerinde Halı Yıkama Uygulaması

Yerinde halı yıkama nasıl yapılır sorusu bazen endişelere neden olabilmektedir. Ancak firmamızda kullandığımız makineler ile kaliteli halı şampuanlarının birlikte etkili çözümü ile halıların alt tabakasına işleyen kirlerin makine içerisinde suya karışmasını sağlayarak halıları kirden arındırmaktayız.

Halıların alt tabakasına işleyen kirler ev şartlarında yıkanan halıların tam olarak temizlenmemesine neden olur. Ev koşullarında yıkanan halılar yalnızca halıya üstten müdahale ile temizlenme imkanı sağlar. Fakat firmamızda çekim gücü yüksek halı yıkama makinelerimiz halıların alt tabakasında bulunan kirlerin döner temizleyici makinesi ve makinenin bir aksanı olan emici ped yardımı ile sökülmesini sağlar.

Güzelce yerinde halı yıkama uygulaması hakkında merak ettikleriniz için bizi arayabilirsiniz.