Yılın En İyi Halı Yıkama Firması: Hedef Halı Yıkama

Beylikdüzü Atatürk Kültür Merkezinde Trakya Sahnesinde gerçekleşen organizasyonun sunuculuğunu Mehmet Zeyd Yıldız ve Nida Öztürk gerçekleştirdi.

11.673 kişinin oylarıyla belirlenen sonuçlara göre 15 kategoride ödüller sahiplerini buldu.
Halı Haber Genel Yayın Yönetmeni Özge Ağur sözlerine heyecanı dile getirerek başladı. Ağur, “Benim için zorlu bir maratondu. Bu haftam aksilik çıkar mı diye düşünmekle geçti. Neyse ki güzel bir geceyle sizlerin karşına çıktık! Artık rahat bir uyku uyuyabilirim. Yarışmanın sadece birincisi ödül alsa da bence bu yarışmada ilk 3’e giriyor olmak bile çok önemli.” dedi.

2023 - En İyi Halı Yıkama Ödülü 1

Yılın En’leri Yarışmasında toplamda 11.673 kişinin kullandığı oylar sonucunda Hedef Halı Yıkama Yılın En İyi Halı Yıkama Firması seçildi.
Hedef Halı Yıkama firma yöneticisi Fuat Koç ödülü gecenin sunucuları Mehmet Zeyd Yıldız ve Nida Öztürk’ün elinden aldı.
Oy kullanan herkese teşekkürlerini sunarak konuşmasına başlayan Koç, “Hedef Halı Yıkama” olarak bu aldığımız 7. Ödül! Fakat bu ödül 11.673 kişinin oyuyla belirlenmesi açısından çok kıymetli” dedi.

2023 - En İyi Halı Yıkama Ödülü 2
Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalıştıklarını belirten Koç, “Bu ödül bizlerin bu yolda gösterdiği tüm çabayı onurlandırmış. Bundan sonra kalitemizi artırarak daha çok çalışmak gibi bir sorumluluk yüklemiştir” dedi.

En İyi Halı Yıkama Firması

1. Hedef Halı Yıkama (%18.89)
2. Swan Halı Yıkama (%16.59)
3. Mıhoğlu Halı Yıkama (%12.27)

2023 - En İyi Halı Yıkama Ödülü 3