Halı yıkama dan geçen sağlık!

Halı yıkamadan geçen sağlık !, İçinde bulunduğumuz yaz aylarında artış gösterse de, aslında kadınların hayatının en büyük parçası temizlik. Halı yıkama, İçinde bulunduğumuz yaz aylarında artış gösterse de, aslında kadınların hayatının en büyük parçası temizlik. Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan battaniye yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, yerinde halı yıkama, cam, kapı özetle evde ne var ne yoksa bu telaştan nasibini alıyor. Halı Yıkamadan Geçen Sağlık Evde gösterilen bu ummalı çalışmadaki en büyük sorunlardan biri, halı ve koltuk yıkama!. Temizlenmesi büyük sorun teşkil eden bu eşyalar için kalitenin ucuza pazarlandığı bir sistem olmadığını göz ardı eden hanımlar, hem ucuz hem de kaliteli bir hizmet arayışına girmeye başlarlar. Sektörün büyümesi ve gelişmesi için büyük çaba gösterdiklerini belirten Hedef Halı Yıkama sahibi Fuat Koç, “ Halı yıkama, koltuk yıkama, yogan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama ve yerinde halı yıkama hizmeti alırken Sağlığı güvence altına almak için kalite bilinci oluşmuş, hijyen ve temizlik kurallarına uygun çalışan bir firma ile çalışılmalıdır.” dedi. Halı yıkamadan geçen sağlık sizin ve çocuğunuz için çok önemlidir.

“Kimyasallar halının derinine işler” 2003 yılından bu yana hizmet verdiklerini belirten Hedef Halı Yıkama sahibi Fuat Koç

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.