0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Ispartakule Halı Yıkama Hizmetleri

Ispartakule halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Avcılar’da koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Ispartakule halı yıkama hizmetleri olarak diyoruz ki, temizlik konusu her yerde aynıdır, herkes temiz olmayı ister ve ona göre davranır ancak halı ve benzeri eşyalarımızda ne kadar uğraşırsak uğraşalım istenilen temizlik olmaz. Özellikle silerek temizle ya da elde yıkama gibi durumlarda, çoğu kişi elde halı yıkama işleminin daha ekonomik olduğunu düşünür ve halılarını temizlemek için bu işlemi gerçekleştirir.

Elde yıkama yerine fabrika ortamında yıkanan halılar daha temiz ve lekesiz olurken ev koşullarında temizlenen halılarda hala daha leke ve kir barınır. Ayrıca kullanılan su ve deterjanların fazlalığı da cabası, ne kadar uğraşsanız da tam manası ile temizlenmeyen halılarınızdan bahsedilmiyor bile.

Yıkama hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var o halde halı yıkama içeriğimize göz atmalısınız.

Ispartakule Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Kusursuz Temizlik

Bu kadar uğraşmaktan bırakın halılarınızı evinizden alalım ve Ispartakule halı yıkama fabrikamızda temizleyelim. Sizin harcadığınız suyun ve emeğin yarısını harcayarak size kusursuz temizliği sunalım, halılarınızın tüyleri ilk günkü kadar parlak ve kabarık olsun üstelik sıfır lekeyle. O halde hemen irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak halı temizliği konusunda yardım talepleriniz iletin, siz diğer işleriniz ile ilgilenirken sizin yerinize halılarınızı biz temizleyelim. Üstelik her çeşit halılarınıza gerektiği gibi temizlik işlemi uygulanır ve kesinlikle müşteriler arasında bir karışıklık durumu söz konu olmaz. Avcılar halı yıkama fabrikamıza getirilen halılarınız ilk önce sınıflandırılır ve etiketlenir böylece karışma gibi durumlar ya da halımın rengi akmış gibi durumlarla karşılaşılmaz. Sizde konusunda uzman bir ekip ile çalışmak istiyorsanız bizi arayın.

İnatçı Lekelere Kesin Çözüm

Halı yıkama Ispartakule konusunda uzmanlaşan firmamız günümüze bu alana seneleri harcayarak, öğrenerek, yenilenerek ve tabi ki müşterilerinin desteği alarak geldi. Bizim için müşteri memnuniyeti her konudan önce gelir ve müşterilerimizin memnun olması da temiz ve lekesiz halılardan ve ekonomik fiyatlardan geçer. İnatçı lekeler çoğu bayanın canı sıkmakla birlikte halılarınızın da görüntüsünü bozmaktadır, evde uğraşarak çıkartılamayan lekelerinizi sizin için elemanlarımız ve kullandıkları özel kimyasallar çıkarmaktadır. Kullanılan hiçbir deterjan halınızın dokusuna zarar vermediği gibi aksine çeşidine uygun seçildiği için daha da fayda sağlar, bu konu da aklınızda hiçbir şüphe kalmasın. Personelimiz bu tür konularda gerekli eğitimlere sahiptir.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Ispartakule Halı Yıkama Hizmetleri

Ispartakule Halı Yıkama Hizmetleri

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.