0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Kanarya Halı Yıkama Fabrikası

Kanarya halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Küçükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Halı yıkama sektöründe uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışan firmamızın Kanarya Halı Yıkama şubesinde halılarınız, yorgan ve battaniyeleriniz gibi evlerde yıkanmaya uygun olmayan tüm ürünleriniz itina ile temizlenmektedir.

İhtiyacınız olan yıkama hizmetlerinin hepsini eksiksiz ve sorunsuz olarak gerçekleştirmeyi amaç edinmiş olan firmamız, yıkama sonrası yardım ve destek hizmetleri ile sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.

Önceliğimiz müşterilerimizin, sunduğumuz yıkama hizmeti çeşitlerinden hangisinden yararlanırsa yararlansın, memnuniyetlerinin en üst seviyelerde olmasının sağlanmasıdır. Hijyenik halı yıkama, koltuk, yastık, yorgan ve battaniye yıkama gibi çok çeşitli ürünlerin yıkanmasına yönelik yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Küçükçekmece halı yıkama içeriğimize göz atarak diğer hizmet verdiğimiz mahalleleri görebilirsiniz.

Kanarya Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Kanarya Halı Yıkama Sektöründe Öncü Ve Lider Firma

Kanarya Halı yıkama sektörü içerisinde yer alan firmalar arasında, sunduğumuz kaliteli hizmetin çizgisinden ayrılmadığımız ve son teknolojiyi fabrikalarımızda kullandığımız için öncü ve lider firma olma konumumuzu korumaya devam etmekteyiz.

Yıkama fabrikamızda kullanmış olduğumuz yıkama materyalleri ve kurutma makinaları halıların dokumasında kullanılan ipliğe ve halının dokusuna uygun bir şekilde ayarlanabilen son teknoloji ürünleridir.

Kullanmış olduğumuz halı yıkama şampuanı çeşitleri kimyasal içermeyen ve anti alerjik olan doğal içerikli şampuanlardır.

Kaliteli ekipmanlar ve profesyonel ekip çalışanlarımızla sizlerin bizlere emanet ettiği ürünler itina ile yıkanmakta, kurutulmakta ve yapısına zarar verilmeden temizlenmiş bir şekilde hijyenik olarak sizlere teslim edilmektedir.

Kanarya Mahallesinin En İyi ve En Kaliteli Hizmeti

Kanarya Halı Yıkama, Firmamızda her gün sizlerden alınan ürünlerin teslimi için adreslere teslim servisi çalışmaktadır. Bizlere irtibat telefonlarımızdan veya resmi internet sayfamızdan ulaşmanızın ardından kısa sürede ürünleriniz her gün çalışan servislerimiz aracılığı ile kapınızdan teslim alınmaktadır.

İstanbul Küçükçekmece Kanarya Mahallesinde yer alan firmamız, nerede olursanız olun adresinizden ürünlerinizi teslim almakta ve yine adresinize teslim etmektedir. Yıkatmak istediğiniz ürüne göre, teknolojik ekipmanlarımız ve alanında uzman deneyimli ekip çalışanlarımız sizlere yerinde yıkama hizmetini de sunmaktadır.

Uygun fiyatlı kaliteli hizmeti, profesyonel çalışma anlayışını benimsemiş olan firmamız aracılığı ile aldıktan sonra da herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda hizmet sonrası yardım için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Halı yıkama içeriğimizi inceleyerek hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Kanarya Halı Yıkama

Kanarya Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.