0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Karaağaç Halı Yıkama Fabrikası

Karaağaç halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Büyükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Ev veya iş yerlerinde kullandığınız halıların kirlenmesi durumunda profesyonel olarak yıkanmasını istediğinizde Karaağaç halı yıkama firmamız ile istediğiniz sonucu kolayca elde edebilirsiniz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız özellikle müşteri memnuniyetini sağlamak adına kurulduğu ilk günden itibaren kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Firmamız geniş kapasitesi ile yapmış olduğu çalışmalarda profesyonel olarak hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Halı yıkama işlemlerini otomatik sistemli makineler ile yapılan yıkama işlemi özellikle halılarınızın yapısına zarar vermeden daha kaliteli ve itinalı temizlik yapılmasını sağlamaktadır.

Uzman kadromuz halı yıkama hizmetlerinde her türlü bilgiye sahip olduğundan en etkili teknikleri kullanarak yıkama işleminin sorunsuz olarak tamamlamaktadır.

Karaağaç Halı Yıkama 2
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Karaağaç Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Karaağaç halı yıkama işlemi talep etmeniz durumunda adresinize gelen ekip tarafından halılarınız kontrol edilerek teslim alması işleminin ardından başlatılmaktadır. Halıların türlerine göre ayrılmasının ardından otomatik makineler içerisinde antibakteriyal şampuanlar ile yıkama işlemi başlatılır.

Yıkama işleminin ardından bol su ile durulama işlemi yapılarak şampuan kalıntısı kalmayacak şekilde işleme devam edilir.

Durulama işleminin tamamlanmasının ardından halı yıkama işleminde sıkma makinalarıyla halı içerisindeki fazla suyun alınması sağlanır. Bu sayede kurutma işlemi daha kısa süre içerisinde tamamlanmış olur.

Sıkma makinesinden çıkartılan halılar kontrol edilerek bu şekilde leke olmadığından emin olunarak kurutma aşamasına alınmaktadır.

Karaağaç Halı Yıkama Hizmetleri

Karaağaç halı yıkama hizmetleri olarak, halıları yıkama işleminin tamamlanmasının ardından yeterli kapasiteye sahip olan kapalı kurutma alanlarında güneş görmeyecek şekilde kurutma işlemi yapılmaktadır. Özellikle güneşe maruz kalmayan halılarda solma veya renklerin de karışma gibi durumlar söz konusu olmadığından etkili ve kaliteli sonuçlar elde edilmektedir.

Kurutma alanının yeterli olması özellikle daha fazla kapasite ile hizmet verilmesini sağlamaktadır.

Firmamız yapmış olduğu profesyonel halı yıkama hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Kullanmış olduğumuz otomatik makineler, antibakteriyal şampuanlar, otomatik halı sıkma makinaları ve kapalı kurutma alanı özellikle profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürmemiz konusunda etkili olmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz her durumda taleplerinizi bizlere rahatlıkla iletebilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama hizmeti hakkında bilgi almak için ise içeriğimize göz atabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Karaağaç Halı Yıkama

Karaağaç Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.