0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Mehterçeşme Halı Yıkama Hizmetleri

Mehterçeşme halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Esenyurt’da koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

İstanbul genelinde hizmet veren halı yıkama firmamız ücretsiz servis seçeneğiyle halılarınızı adresinizden alarak yıkama işlemleri bittikten sonra halılarınızı kurutup ambalajlayıp tekrar adresinize teslim etmektedir. Gün içerisinde çalışmakta olan müşterilerimiz de düşünülerek ücretsiz servisimiz ile Esenyurt Mehterçeşme halı yıkama olarak bölge halkına hizmet etmekteyiz.

İstanbul  Esenyurt Mehterçeşme halı yıkama hizmeti veren firmamız her türlü halı cinsini ve modelini özenli olarak temizlemektedir. Halı yıkama firmamızda, halı yıkama işlemine geçilmeden önce halılar cinslerine göre ayrılır. Halı yıkama işlemi her halının türüne göre farklılık gösterdiğinden halılarınız bu husus dikkat edilerek özelliklerine göre ayrılarak yıkanır.

El dokuma halısı, İpek halı, Afgan halı, Çin halısı, Nepal halı, Hereke halı, Step halı, Shaggy halı, Yörük halı, kilim, paspas, yolluk, deri halı ve Bünyan halı gibi birçok halı türünü uygun koşullarda usulüne göre profesyonel olarak yıkamaktayız.

Yıkama işlemi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

Mehterçeşme Halı Yıkama 2
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Mehterçeşme Halı Yıkama Deterjanlarımız

Halılarınızı türüne göre ayırarak usulüne göre yıkayan halı yıkama firmamız, halılarınızı yıkarken kullandığı deterjanları da özenle seçmektedir. Halı yıkama deterjanlarımız iki çeşit olup halılarınıza en uygun deterjan türü seçilmektedir. Deterjanlarımız anti bakteriyel deterjanlar ve bitkisel bazlı deterjanlar olmak üzere iki çeşittir.

Mehterçeşme Halı Yıkama Makinelerimiz

Mehterçeşme halı yıkama firması olarak halılarınızı teknolojinin son ürünü olan makinalarımız ile yıkamaktayız. Makinalarımız halılarınıza asla zarar vermemekte işin uzmanı personelimiz tarafından kullanılmaktadır. Halılarınız en ince ayrıntısına kadar tarafımızdan özenle yıkanarak tüm leke, kir ve bakterilerden arınmış halde adresinize teslim edilecektir. Eğer halılarınızın yıkanmasından memnun kalmazsanız veya istediğiniz gibi olmazsa ücretsiz olarak tekrar halılarınızı yıkamaktayız.

Bölgemizde bulunan ve firmamız gibi Halı Yıkama faaliyetleri gösteren firmalar kalite olarak firmamız seviyesinde değildir. Biz size sadece halılarınızı temizlemeyi vaadetmiyoruz. Halılarınızı temizlemenin yanı sıra sorunsuz kaliteli ve garantili temizliği bir arada sunuyoruz.

Üstelik bunu yaparken de sizden fahiş fiyatlar talep etmiyoruz. Verilen yüksek kalitede hizmete rağmen Mehterçeşme Halı Yıkama firması olarak sizden piyasanın en uygun fiyatlarını talep etmekteyiz. İrtibat  bilgilerimizden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Esenyurt halı yıkama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Mehterçeşme Halı Yıkama

Mehterçeşme Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.