0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Merkezefendi Halı Yıkama Fabrikası

Merkezefendi halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Zeytinburnu’nda koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Ev temizliğinde ev hanımlarının önem verdiği en önemli nokta halı temizliğidir. Bahar aylarına girdiğimiz günlerde ve halılarımızın temiz olması evimizin temizliği konusunda bizi oldukça rahatlatır. Evde kendi yöntemlerimizle yıkadığımız halılar yeterince temiz olmayabilir ve ne kadar yıkanırsa yıkansın temizlik hissi yaratmayabilir. Merkezefendi bölgesinde Halı Yıkama konusunda işimize büyük önem veriyoruz.

Halılarımız üzerindeki göremediğimiz kirler el yordamıyla temizlendiğinde yeterince temiz olmayabilir. El yordamıyla yeterli temizlik sağlanmadığını bildiğimiz deri halılarımız için özel makinelerle temizliğini sağlıyoruz.

Kış ayları boyunca sürekli kullandığımız ve yeterli temizliğini sağlayamadığımız halılar konusunda hiç bir leke ve iz bırakmadan temizliğini sağlıyoruz ve gönül rahatlığıyla kullanmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Zeytinburnu halı yıkama hizmetleri içeriğimize bakarak daha kapsamlı bilgi rehberine ulaşabilirsiniz.

Merkezefendi Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Merkezefendi Halı Yıkama Firması

Merkezefendi halı yıkama firması günün her saati ulaşabileceğiniz bir fabrikadır.

Uzun süre kullandığınız halılarda da gözle görülemeyecek şekilde kir birikir, leke izleri olur ve bu kullanılan ortamı rahatsız eder. Halılarımızdaki bir türlü çıkmamış olan lekeler kötü bir görüntü oluşturur.

Özellikle bahar mevsiminde ve evimizin misafirinin eksik olmayacağı bayram zamanlarında bizimle çalışmanız sizi büyük bir yükten kurtaracak ve yenilenmiş halılarınız sayesinde de gönül rahatlığıyla misafir ağırlamaya devam edeceksiniz.

Halı Yıkamada Nelere Dikkat Ediyoruz?

Merkezefendi halı yıkama olarak evinizden teslim aldığımız halılarınızı ilk aldığınız günkü hisle kullanmanız için, halılarınızı gayet steril ortamlarda, deri halı temizliği için özel üretilen kimyasallarla ve halı temizliği için kullanılan makinelerle yapılmakta olup, son derece temiz ve güvenli ortamlarda kurulandıktan sonra teslim edilir. Teslim aldığınızda halılarınızın o ilk günkü görüntüsünü hemen fark edecek ve temizliğinden emin olduğunuz halılarınızı adeta yenilenmiş hissiyle güvenle kullanmaya devam edeceksiniz.

Halı yıkama işinizi en kısa sürede tamamlayıp size halılarınızın yokluğunu fark ettirmeden daha temiz ve daha yenilenmiş şekilde teslim ediyoruz. Konusunda uzman personelimiz tarafından yapılan bu işlemde her hangi bir sorun karşısında her zaman geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizi arayabilir sorularınız için, fiyat ve randevu talebi konusunda danışabilirsiniz. Kirlenmiş veya leke bırakan halılarınızı kullanmak zorunda değilsiniz. Halılarınızı bize teslim edin kolay ve güvenilir temizliğin tadını çıkarın.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Merkezefendi Halı Yıkama

Merkezefendi Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.