0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Mimaroba Halı Yıkama Fabrikası

Mimaroba halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Büyükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz; halılarınızın renklerine ve dokusuna uygun en nitelikli ve kaliteli halı yıkama işlemleri yapıyoruz. Firmamız Mimaroba halı yıkama firmaları içinde sizlere en iyi sunan firmadır ve kalitemiz konusunda son derece iddialıyız!

Halı yıkama ciddi bir iştir; sıradan makine ve deterjanlarla yapılan yıkama işleminin ardından halılarınız solmuş ve yıpranmış hale gelir. Ancak firmamız halı yıkama konusunda profesyonel çalışır ve size dört dörtlük hizmet verir.

En kaliteli malzemeler ve en deneyimli personeller ile çalışan firmamızın halı yıkama hizmetleri ile bir an önce tanışmak isteyeceksiniz!

Mimaroba Halı Yıkama 2
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Mimaroba’da En İyi Halı Yıkama Firmasıyız

Firmamız halı yıkama Mimaroba firmaları arasında lider pozisyondadır. Sizlere verdiğimiz hizmetlerin bu kadar mükemmel olmasının nedenleri şunlardır:

  • Hızlı ve güvenilir yıkama hizmetleri sunuyoruz.
  • Ekonomik fiyatlarla sizleri memnun ediyoruz.
  • Derinlemesine temizlik ve hijyen sağlıyoruz.
  • Teknolojik makineler ve özel bitkisel deterjanlar kullanıyoruz.
  • Uzman ekiplerle çalışıyor, deneyimli personelimiz ile garantili yıkama yapıyoruz.
  • İnsan sağlığını ve çevre bilincini hedef alarak çalışıyoruz.

Büyükçekmece halı yıkama hizmetimiz hakkında sormak istediğiniz tüm sorular için bizi arayabilir ya da içeriğimizi kontrol edebilirsiniz.

Halı Yıkama Nasıl Yıkanmalıdır ?

Halı yıkamak sanıldığı kadar basit bir iş değildir; her halının yıkanması farklı teknikler gerektirir.  Bu nedenle iyi bir halı yıkama hizmetinden söz edebilmek için tamamen profesyonel ekip ve ekipmanlardan bahsedebilmek gerekir.

Çünkü her halının iplik veya tüy yapısı farklıdır, kullanılan boyalar farklıdır. El dokuması halılarınızdan kilimlerinize kadar her türlü halı ve kilimlerinize özel makine ve deterjanlar kullanarak temizlik yapılması gerekir.

Halılarınızın değerinin farkındayız! Size en nitelikli, en hassas ve en detaylı temizliği, hak ettiğiniz hijyeni sunuyoruz!

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Mimaroba Halı Yıkama

Mimaroba Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Makinelerimiz Ve Deterjanlarımız

Makinelerimiz son teknolojiler ile donatılmış özel makinelerdir. Halılarınızı yıpratmadan yıkayan en iyi halı yıkama makinelerimizin her türlü halı için özel yıkama programları vardır. Örneğin halınızın iplikleri yün ise ona göre, ipekse ona göre programları seçiyoruz.

Kullandığımız deterjanlar ise tamamen bitkisel deterjanlardır, deterjanlarımızın içinde kesinlikle kimyasal içerik bulunmaz. Halılarınızı özenle yıkanıp tamamen durulandıktan sonra özel kurutma odalarına alırız.

Direkt güneş ışığında kurutmak gibi ilkel yöntemler halılarınızı yıpratıp rengini soldurduğu için kurutma odalarımız kuru, hijyenik ve kapalıdır. Klimalı kurutma odalarımız %100 hijyen sağlar.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.