Nepal Halı Yıkama

Nepal halı yıkama hizmetimiz ile halılarınıza zarar gelmeden titizlikle yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Nepal halı özellikle yıkanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de renklerin birbirine karışmasıdır. Bu nedenle yapılacak olan yıkama işlemi öncesinde halıların türlerine göre ayrılması bu noktada oldukça önemlidir.

Firmamız uzman ekibi ile Nepal halısı yıkama hizmetinde de sizleri kusursuz sonuçları almanız için yardımcı olmaktadır. Son sistem teknolojinin kullanıldığı fabrikamız içerisinde her tür halıda yıkama işlemi yapılmaktadır.

Halılarda yapılacak olan yıkama işlemi öncesinde üzerindeki kalıntı ve tozların arındırılması için toz alma yani çırpma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede üzerinde kalan kalıntıların yıkama işlemi sırasında halının tüylerinin arasına girmesi engellenmiş olunur.

Kullanılan antibakteriyal şampuanlar özellikle halıların etkin şekilde yıkanmasının yanı sıra daha hijyenik temizlik yapılmasını sağlamaktadır.

Keşfedin

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.
  • 0212 873 26 26
  • 0555 640 64 40

Nepal Halısı Yıkama İşlemi

Halılarınızın daha temiz ve hijyenik olması için bilgisayarlı tam otomatik makinelerde yıkama işlemi yapılmaktadır. Halının türüne göre belirlenecek olan yıkama işlemlerinde uzmanlar tarafından kontrolleri sağlanarak buna göre ayrılmaktadır. Ardından belirlenen yıkama seçeneğine göre uygulama aşamasına geçilmektedir.

Daha etkili ve verimli sonuçlar almak isteyenler için kaliteli nepal halısı yıkama işlemi yapılmaktadır.

Halılarınız adresinizden alındıktan sonra fabrikamız içerisine getirilerek burada yapısına uygun şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır. Şampuanlama, yıkama, durulama ve kurutma aşamalarından geçen halılarınız poşetlenerek adresinize teslim edilmektedir.

Halılarda yıkama işlemi sonrasında çıkmayan lekeler için leke çıkarıcılar kullanılmaktadır. Bu sayede daha temiz ve kusursuz sonuçlar elde edilmektedir.

Nepal Halı Yıkama Fiyatı

Halı yıkama işlemlerinde halının türüne göre farklı uygulamalar yapıldığından fiyatlarda buna uygun şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle halınızın türüne göre ödeyeceğiniz fiyat seçenekleri değişmektedir. Özellikle itina ve dikkat isteyen Nepal halı yıkama fiyatları konusunda firmamız her halıda olduğu gibi en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Halılarınız güneş görmeyen alanlarda kurutularak bu şekilde renklerin de solma veya farklı sorunlar oluşması engellenmektedir. Yeterli kapasite ile sunmuş olduğumuz hizmetlerin sayesinde en hızlı şekilde yıkadıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

Kapalı alanlarda kurutulan halılar sizlere teslim edildikten sonra poşetlerinden çıkartarak kullanabilir veya Poşetinden yarı sıyırarak istediğiniz süre boyunca temiz bir şekilde saklayabilirsiniz.

Nepal halısı gibi halıları uzmanlıkla yıkamaktayız. El dokuma halı yıkama hizmeti hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Hızlı Sipariş Formu