0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Ömerli Halı Yıkama Fabrikası

Ömerli halı yıkama fabrikası, Hedef Halı Yıkama olarak koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Firmamız İstanbul’un Ömerli semtinde oturanlar için halı yıkama hizmetini vermektedir. Yoğun kullanımdan kaynaklı olarak tozlanan halılarınızı firmamızda en iyi şekilde gönül rahatlığı ile yıkatabilirsiniz. Firmamız Ömerli halı yıkama firması olarak kaliteden asla ödün vermeyen firmalar arasında yer almaktadır.

Halı yıkama alanında birçok firma arasında en iyiler arasında yer alan firmamızda halılarınız son teknoloji yıkama makinaları ile yıkanmaktadır. Yıkanan halılarınızda kötü koku ve küflenme meydana gelmemesi için yıkamadan sonra nemli halılarınız hemen kurutulmaktadır.

Ömerli Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Ömerli En İyi Halı Yıkama Firması

Firmamız halı yıkama sektöründe yer alan en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Vermiş olduğu kaliteli hizmetleri nedeni ile birçok kişi tarafından firmamız yoğun olarak tercih edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla kaliteli halı yıkama hizmetinin verildiği firmamızda halılarınız kaliteli deterjanlar ile yıkanmaktadır. Yıkanan halılarınız kısa sürede iyi bir şekilde kurutularak adresinize kadar teslim edilmektedir.

Firmamızda uygun fiyata halı yıkama hizmeti müşterilerimiz için verilmektedir. Her çeşit her model halılarınız firmamızda profesyonel çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde yıkanmaktadır.

Halılarınız yıkanmak için kapınızdan alınıp yıkandıktan sonra kapınıza kadar getirilmektedir.

Halı yıkama içeriğimize göz atarak hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kaliteli Hizmetin Doğru Adresi

Sektörün öncü ve yenilikçi firmaları arasında yer alan halı yıkama firmamız geçmişten bu güne kadar müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en kaliteli hizmeti vermektedir. Halılarınız adresinizden ücretsiz servisimizle güler yüzlü personelimiz tarafından alınarak Ömerli halı yıkama sürecine başlanmaktadır.

Halılarınız yıkandıktan sonra teknolojik kurutma sistemleri ile kurutulup paketlenir ve belirtmiş olduğunuz adrese kadar teslim edilmektedir. Halılarınıza zarar verecek kimyasal maddeler firmamızda asla kullanılmamaktadır.

Halılarınız tamamen kapalı ortamlarda herhangi bir duman ve toza maruz kalmadan temiz bir şekilde kurutulmaktadır.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Ömerli Halı Yıkama

Ömerli Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Ömerli Halı Yıkama Fiyatları

Ömerli halı yıkama fiyatları, firmamızda halı yıkama fiyatları müşteri bütçesine göre oldukça uygundur. Bu nedenle birçok kişi tarafından firmamız yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınız metrekare olarak hesaplanarak uygun fiyata yıkanmaktadır.

Yıkama sonrasında halı yıkama ücreti isterseniz kredi kartı ile ödeme isterseniz kapıda ödeme ile yapılmaktadır. Halı yıkama işlerinin en iyi yapıldığı firmamızda teknolojik makinalar ile yıkama yapılmaktadır.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.