0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Şenlikköy Halı Yıkama Fabrikası

Şenlikköy halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Bakırköy’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Günümüz modern yaşantısı içerisinde her ne kadar ulaşım ve iletişim hızlansa da vaktimiz de bir o kadar yoğun olmaya başladı. Hızlı yaşantımız içerisinde kendimize vakit ayırmaya tabir yerinde ise adeta hasret kaldık. Bu zaman problemine bir de yeni kent hayatının küçük apartman dairelerine sıkışmış hayatlarımızı ekleyince problem bir kat daha artmakta. Bu problemlerle yaşamayı öğrenirken bir yandan da rutin işlerimiz çağa ayak uydurarak devam etmekte. Bunlardan birisi de halı yıkama geleneğimizdir.

Eskiler bahçe, dam, balkon demeden her yerde komşularla işbirliği halinde halı yıkarlardı. Günümüzde ise bu gelenek yerini halı yıkama şirketlerine bırakmış durumda. Ancak piyasada yer alan birçok firma olması tercih etmekte birtakım zorluklara sebep olmaktadır.

Öncelikle seçim yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç kritere değinelim. Değerli müşterilerimizin yorumlarını da dikkate alabilirsiniz tabi ki.

Şenlikköy Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Şenlikköy Halı Yıkama Hijyen

Halılarımızı yıkamadaki en temel amaç elbette ki kirlerden arındırmaktır. Bu sebeple tercih edeceğiniz firmanın hijyen ilkesini en ön planda tutuyor olması gerekmektedir. Şenlikköy halı yıkama firması olarak hijyen ve temizlik sizler için olduğu kadar bizler için de son derece önemlidir. Halılarınızı teslim aldıktan sonra adeta yeni halı almış gibi evleriniz renklenip canlanacağını şimdiden görüyor gibiyiz.

Halılarınızı yıkadığımız ortamlar kirlerden arındırılmış olup çok nezihtir. Halılarınız yıkanırken farklı bir kir bulaşma ihtimali bulunmamaktadır. İçiniz rahat bir şekilde halılarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Bakırköy halı yıkama hizmetimiz hakkında hâla merak ettikleriniz varsa bize ulaşabilirsiniz.

Halının Dokusunun Korunması

Şenlikköy Halı Yıkama, Halınızdaki lekelerin çıkartılmasının yanı sıra halılarınızın dokusunun bozulmaması da son derece önem arz etmektedir. Öyle ki temiz de olsa yıpranmış halıyı kimse evine sermek istemez. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak müşteri odaklı geliştirdiğimiz bakış açımızla halılarınıza zarar gelmemesi adına son derece hassasiyetle çalışmaktayız.

Halı temizliği için üretilmiş son teknoloji ürünü makinelerimiz ile halılarınıza zarar vermeden temizliyoruz. Halıyı tazyikli suya maruz bırakarak temizleme yöntemi kesinlikle kullandığımız bir yöntem olmamakla beraber şiddetle de karşı çıkmaktayız.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Şenlikköy Halı Yıkama

Şenlikköy Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri veli nimetimizdir sözünü tüm hücrelerimizde hissederek hareket etmekte ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Halı lekelerinin çıkartılması sizleri memnun etmek için bizim nezdimizde sadece bir araçtan ibarettir. Daimi muhabbetler için sizleri şubemize beklemekteyiz.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.