0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Tepecik Halı Yıkama Fabrikası

Tepecik halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Büyükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Tepecik halı yıkama fabrikası hizmetini sağlayan Hedef Halı Yıkama Tepecik mahallesine hergün ücretsiz alım teslim servis hizmeti verilen bölgesidir.

Tepecik Halı Yıkama Büyükçekmece ilçesi sınırları içinde olan Tepecik halı yıkama Hedef halı yıkamanın Avrupa yakasında hizmete başladığı günden beri hizmet verdiği bölgelerindendir.

Halı yıkama, Koltuk Yıkama, Stor perde yıkama, Yatak yıkama, Yerinde halı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerinin tümü günübirlik verilmektedir.

Tepecik Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Tepecik Halı Yıkama

En iyi halı yıkama firması olarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız deneyimli personeli ve üstün ekipmanlarıyla halı yıkama işini en profesyonel hizmetlerle sizlere sunmaktadır.

Kalitemiz, temiz ve titiz yaklaşımımız ekonomik fiyatlarla birleşerek sizlere kusursuz hizmet olarak dönmektedir. Sizlere Tepecik halı yıkama olarak mükemmel hizmetler sunmakta kendimizle yarışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz arasında halı ve kilim yıkama hizmetleri bulunmaktadır. Sizden teslim aldığımız eşyalarınızı en hızlı ve en güvenilir şekilde temizleyerek orijinal haliyle teslim ediyoruz. Şimdiye dek yıkama hizmetleri sunduğumuz bütün işlerde müşterilerimizden tam not almayı başardık. Referansımız siz değerli müşterilerimizdir.

Sizlerin memnuniyeti bizi halı yıkama Tepecik denince ilk akla gelen firma haline getirmiştir. Eşyalarınız emanetimiz, memnuniyetiniz hedefimizdir.

Derinlemesine Temizlik Ve Hijyen

Halı, kilim ve yolluklar, paspaslar içinde ve üzerinde en çok bakteri bulunan eşyalardır. Yeterince temiz olmayan halılardan pek çok hastalık insanlara bulaşır. Bu nedenle halı ve kilimlerin düzenli aralıklarla derinlemesine bir temizlik ve hijyen işleminden geçirilmesi gerekmektedir.

Halı, kilim, paspas gibi eşyalarınızdaki bütün bakterileri ve gözle görülür kirlerden arındırmak için profesyonel bir yıkama hizmeti almanız gerekir. Aksi takdirde yalnızca gözle görünür kir ve tozlardan kurtulur, ancak bakteri ev virüslerden kurtulamazsınız.

Tepecik Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Size en ekonomik, en çevre dostu ve en sağlıklı halı yıkama hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca halı ve kilimlerinizi kumaş, dokuma, iplik, boya türüne uygun programlarda hassas bir şekilde yıkayarak renklerini ve dokularını, ipliklerini ve dokumalarını koruyoruz.

Kurutma işlemlerini ise kapalı ortamlarda ve hijyenik bir şekilde yapıyoruz. Böylece halılarınızda renk solması ve doku deformasyonu gibi olumsuzluklar görülmez. Tepecik halı yıkama hizmetlerimiz de kurutma odalarımız kapalı ve klimalı oldukları için hiçbir bakteri ve mikrop oluşumu gerçekleşmez.

Halılarınızı size tam anlamıyla temizlenmiş ve tam kurutma yapılmış şekilde teslim ediyoruz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Tepecik Halı Yıkama

Tepecik Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Memnuniyetiniz İçin Çalışıyoruz

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok değerlidir. Sizlerin sağlığı ve memnuniyeti için çalışıyoruz. Titizlikle ve profesyonel şekilde çalışan firmamız sizlere en ekonomik halı yıkama fiyatları sunmaktadır.

Büyükçekmece halı yıkama hizmetleri hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçerek randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.