0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Türkoba Halı Yıkama Fabrikası

Türkoba halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Büyükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Halı yıkama işlemi zor ve zahmetli bir işlevdir. Yıkayacak yer bulmak ve kurutma işlemleri için her zaman uygun koşullar olmayabilir. Ayrıca kullanılacak su ve temizlik ürünleri ekstra külfet sağlar. Her halının cinsi aynı olmayacağı için istemeden de olsa halınıza zarar da verebilirsiniz.

Bu nedenle halı işini profesyonel halı yıkama firmalarına bırakmak en doğrusu olacaktır. Firma seçimi yapılırken güvenilir bir firma olmasına özen gösterilmelidir. Halılarınızı teslim edeceğiniz yerden yapılacak işlemlerle ilgili bilgi almanızda fayda var.

Böylece firmanın uzmanlığını ölçmüş olacaksınız. Bu konuda tüm sorularınıza yanıt bulacağınız Türkoba halı yıkama halılarınızı gereken itinayı göstererek derinlemesine temizliyor.

Türkoba Halı Yıkama 2
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Türkoba Halı Yıkama Bazı Kuralları Vardır

Türkoba Halı Yıkama, Halıların doğru şekilde temizlenmesi büyük oranla cinsiyle bağlantılıdır. Farklı türden olan halı çeşitleri küf, leke ve nem gibi ortamlara maruz kaldıklarında farklı temizleme yöntemleri uygulanmalıdır. Halı doğal liflerden üretilmiş ve ya sentetik yapıda olabilir.

Her ikisine aynı temizlik uygulaması yapılamaz. Mesela olefinden yapılmış ucuz halı türleri yıkanırken kullanılan kimyasal ürünlere ve neme karşı oldukça dayanıklıdır. Oysaki doğal liflerden yapılmış halılarda sert kimyasal ürünler kullanmak halının liflerinde ve renginde kalıcı hasarlar bırakabilir.

Naylon ve yün halılar daha hassas olduklarından kuru temizleme ya da vakumlu halı yıkama tekniğini kullanmak gereklidir. Halılar yıkanırken kullanılacak şampuanın içeriğinde köpük bol olsun diye sodyum loril sülfat kimyasalı ve lekeyi yok etmek için anyonik özelliği olan deterjan kullanılmalıdır.

Ucuz olup düşük kalitedeki temizlik ürünleri halının tam temizlenmemesine, renginin matlaşmasına bazen de halının bozulmasına kadar zarar verebilir.

Bu nedenle işinde profesyonel halı yıkama yöntemlerimizle halılarınızı derinlemesine temizleyerek, yıpranmadan uzun yıllar kullanmanızı hedefliyor.

Uzman Ve Tecrübeli Halı Yıkama Firmalarını Tercih Edin

Halılarınızın temizliğinin sadece görünüm için değil, sağlık içinde oldukça önemli olduğunu unutmamak gerekir. Halıların altına yerleşen mayt ve bakteriler ancak detaylı bir temizlikle ile yok edilebilir. Bu nedenle itinalı bir çalışmayı gerektirir. Özellikle çocuklu aileler bu konuya hassasiyet göstermelidirler.

Halıların ömrü yıkandıkça azalır. Fakat yıpratılmadan özel teknik ve ürünlerle yıkanan halılarda bu risk söz konusu olmaz. Bunu da ancak alanında uzman halı yıkama firmamız sağlayabilir.

Kurumumuz yılların tecrübesi ile size bir telefon kadar yakın. Sadece bizi aramanız yeterlidir.

Hala Büyükçekmece halı yıkama hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz mi var? O halde bizi arayın ya da içeriğimize göz atınız.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Türkoba Halı Yıkama

Türkoba Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.