0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Veliefendi Halı Yıkama Fabrikası

Veliefendi halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Zeytinburnu’nda koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Bahar aylarına girilen günlerde ve bayramların yaklaştığı dönemlerde hepimizi sarsan ev temizliği konusu kadınlar için büyük bir yüktür. Özellikle üzerinde lekeler ve çıkmayan kirler olan halılar bizi strese sokabilir. Evde kendi yöntemlerimizle yıkadığımız halılar yeterince temiz olmayabilir ve ne kadar yıkanırsa yıkansın temizlik hissi yaratmayabilir.

Veliefendi bölgesinde halı yıkama konusunda işimize büyük önem veriyoruz. Halılarımız üzerindeki göremediğimiz kirler el yordamıyla temizlendiğinde yeterince temiz olmayabilir. El yordamıyla yeterli temizlik sağlanmadığını bildiğimiz halılarımız için özel makinelerle ve shaggy halılarınız için özel deterjanlarla temizliğini sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini işimizin kalitesini artırır ve bu yüzden siz değerli müşterilimiz için sorunsuz bir hizmet anlayışını belirliyoruz. Kış aylarında halı temizliği çok rahatsız etmeyebilir.

Zeytinburnu halı yıkama hizmetleri içeriğimize bakarak daha kapsamlı bilgi rehberine ulaşabilirsiniz.

Veliefendi Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Veliefendi Halı Yıkama Hizmetleri

Bu süre içinde halılarımızda biriken kir, toz ve lekeler bizi rahatsız etmeye başlar. Uzun süre kullandığınız halılarda da gözle görülemeyecek şekilde kir birikir, leke izleri olur ve bu kullanılan ortamı rahatsız eder.

Halılarımızda zamanla birikmeye başlayan bu lekeler bizi rahatsız etmeye başlar ve bazen kullanılmayacak duruma bile gelebilir.

Veliefendi halı yıkama hizmetleri sayesinde özellikle bahar mevsiminde ve evimizin misafirinin eksik olmayacağı bayram zamanlarında bizimle çalışmanız sizi büyük bir yükten kurtaracak ve yenilenmiş halılarınız sayesinde de gönül rahatlığıyla misafir ağırlamaya devam edeceksiniz.

Veliefendi Halı Yıkamada Nelere Dikkat Ediyoruz?

Veliefendi halı yıkama halılarınızın temizliği için evinizden teslim alıyor, steril ortamlarda özel makineler ve ve shaggy halılarınızın için özel deterjanlarla hijyenini sağladıktan sonra siz halınızın yokluğunu bile fark etmeden teslimat için gün veriyoruz.

Teslim aldığınızda halılarınızın o ilk günkü görüntüsünü hemen fark edecek ve temizliğinden emin olduğunuz halılarınızı adeta yenilenmiş hissiyle güvenle kullanmaya devam edeceksiniz. Halılarınızın akıbetini istediğini an sorgulayabilir, dilediğiniz miktar ve ebatlarda temizlik için iletişime geçebilirsiniz.

Konusunda uzman personelimiz tarafından yapılan bu işlemde her hangi bir sorun karşısında her zaman geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizi arayabilir fiyat ve randevu talebi konusunda danışabilirsiniz.

Kirlenmiş veya leke bırakan halılarınızı kullanmak zorunda değilsiniz. Halılarınızı bize teslim edin kolay ve güvenilir temizliğin tadını çıkarın.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır. Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.