0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Yeşilova Halı Yıkama Fabrikası

Yeşilova halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Küçükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Kaliteli ve sektördeki öncü hizmetleri ile halı yıkama sektöründe lider konumunu uzun yıllardır koruyan Yeşilova Halı Yıkama hizmetlerini sunan fabrikamızda son teknolojiyi içeren ekipmanlar kullanılmaktadır.

Halı yıkama aşamalarından olan tozdan arındırma, kirden arındırma, yıkama, kurutma gibi aşamaların her birinde halılarınızın özelliklerinden yapısı, dokuması, ipliği gibi özelliklerinin her biri dikkate alınarak işlem yapılmaktadır.

Firmamızın ücretsiz servis hizmetleri bulunmakta olup, ürünleriniz kapınızdan teslim alınmakta ve gerekli işlemlerin ardından hijyenik bir şekilde kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Küçükçekmece halı yıkama içeriğimize göz atarak diğer hizmet verdiğimiz mahalleleri görebilirsiniz.

Yeşilova Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Yeşilova Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Yeşilova Halı Yıkama, Her halı farklı özelliklerde olup, halı yıkama işlemleri de halının özelliklerine göre farklılık göstermelidir. El dokuması bir halı ile fabrika dokuması bir halının standart bir yıkama işlemine tabi tutulması mümkün değildir.

Deneyimli ve alanında uzman çalışanları ile halıların özelliklerine göre yıkama işlemlerinin gerçekleştirildiği fabrikamızda bulunan yıkama ekipmanları ve doğal halı yıkama şampuanı çeşitleri kullanılmaktadır.

Halılarınıza zarar verilmeden hijyenik ve antibakteriyel özellikte temizliğin sağlanmasının ardından halılarınız size teslim edilmektedir.

Fabrikamızda, el dokuması halı, makine dokuması halı, ipek halı, Isparta halı, Shaggy halı gibi modern, klasik ve hatta antika değerindeki özel halılarınız itina ile yıkanmaktadır.

Kullanılan halı şampuanları kimyasal içermeyen doğal içerikli ürünlerden oluşmaktadır.

Yerinde Yıkama Hizmetimiz İle Her Yerde Yanınızdayız

Yeşilova Halı yıkamayla birlikte firmamızdan koltuk, halıfleks gibi yerinde yıkamaya uygun ürünlerinizin yıkanması ile ilgili hizmet almak istediğinizde, ekip çalışanlarımız gerekli ekipmanları ile adresinize yerinde halı yıkama hizmeti vermek için gelecektir.

Bizimle irtibata geçtiğinizde sizin için en uygun tarihte size randevu verilecektir. Randevu zamanında evinize gelen çalışanlarımız, son teknolojinin ürünü ekipmanlarla, en üst seviyede hijyen sağlayan temizlik ürünleriyle temizleme işlemlerini gerçekleştirecektir.

Tam kurutma, halı yıkamanın en önemli unsurudur.

Halılarda tam kurutma sağlanmaması, istenen hijyenin zaman içinde korunmasını zorlaştıracağı gibi halının dokumasının nemli kalması halıya uzun vadede kalıcı zararlar verecektir.

Bunun bilincinde olan çalışanlarımız, sizlere kurutma aşamasında da eksiksiz ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadırlar.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Yeşilova Halı Yıkama

Yeşilova Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri veli nimetimizdir sözünü tüm hücrelerimizde hissederek hareket etmekte ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Halı lekelerinin çıkartılması sizleri memnun etmek için bizim nezdimizde sadece bir araçtan ibarettir.

Daimi muhabbetler için sizleri şubemize beklemekteyiz.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.