0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yeşilyurt Halı Yıkama Fabrikası

Yeşilyurt halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Bakırköy’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Hepimizin bildiği gibi halı yıkamak çok zahmetli bir iştir. Hem bu yüzden hem de hava şartlarının da etkisiyle olağanüstü bir durum olmadığı takdirde  yalnızca senede bir defa yazdan yaza halı yıkamakla yetiniyoruz. Halbuki senenin 365 günü kullanılan halılarımızın çok daha sık yıkanması gerekiyor.

Halı temizliği hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

Yeşilyurt Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Halıları Ne Sıklıkla Yıkamalı?

İstatistiklere baktığımızda da halı yıkama oranlarının Avrupa’da senede dört, ülkemizde ise yalnızca senede bir defa olduğu görülüyor. Hijyenik ve sağlıklı bir yaşam sürmek için temiz tutmamız gereken eşyalarımızın başında halılarımız geliyor.

Üzerinde oturduğumuz, yattığımız, yemek yediğimiz, çocuklarımızla oynadığımız halılarımızdaki kirler haliyle bize de bulaşıyor. Üstelik sık sık temizliğini yapmazsak halılarımıza işleyen kir ve lekeler kalıcı bir hal alıyor. Çok beğenerek aldığımız, uzun yıllar kullanma hayaliyle paramıza kıydığımız halılarımız kısa sürede eski güzelliğini kaybediyor.

Tüm bunların önüne geçmek için yalnızca senede bir değil birkaç defa, hiç olmazsa iki defa halılarınızı yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.

Bakırköy halı yıkama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Yeşilyurt halı yıkama olarak evinizden teslim aldığımız halılarınızı, her türlü donanıma sahip halı yıkama tesisimize getiriyoruz. Bizler için artık kolay ve keyifli denilebilecek süreç başlamış oluyor.

Yıllardır bizimle çalışan, tecrübesinden emin olduğumuz ustalarımıza emanet ediyoruz halılarınızı. H

er türlü özeni göstererek, özel yıkama teknikleriyle, gelişmiş makinelerle halılarınız el değmeden, ustalarımızın gözetiminde temiz halı yıkama işi tamamlanıyor. Ve yine aynı dikkat ve özenle kurutularak  teslimat için özenle paketleniyor. Siz müşterilerimizle buluşmak için servislerle yola çıkıyor.

Biz de bir işi daha hakkıyla yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Yeşilyurt Halı Yıkama

Yeşilyurt Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.