0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Beşyol Halı Yıkama Fabrikası

Beşyol halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Küçükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Bahar temizliği ya da bayram temizliği gibi özel zamanlarda halıları yıkamaya da ayrıca önem verilir. Fakat halı yıkama işlemi artık zor geliyorsa ve uğraşmak istemiyorsanız, halı yıkama firmaları ile anlaşabilirsiniz.

Beşyol’da bulunan halı yıkama firmaları, sizlere en iyi hizmeti sunacak ve halılarınız için derinlemesine temizlik sağlayarak, üzerindeki tüm bakterilerden arındıracaktır.

Beşyol halı yıkama firmaları, güçlü bir donanıma sahiptir. Özel makinalar ve özel ürünler kullanılarak halı yıkama işlemi gerçekleştirilir. Uygun fiyat garantisi ile Beşyol’da yer alan tüm mahalle ve semtlerde, bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Küçükçekmece halı yıkama içeriğimize göz atarak diğer hizmet verdiğimiz mahalleleri görebilirsiniz.

Beşyol Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Beşyol Halı Yıkama Hizmeti

Beşyol’da bulunan halı yıkama firmaları, deneyimli personeller ile çalışmaktadır. Halı ve kilim konusunda uzman ve tecrübeli olan personeller, son derece başarılı hizmet vermektedir. Firmalar aynı zamanda en iyi halı yıkama makinalarını tercih etmektedir.

Müşteri odaklı çalışmakla birlikte, müşterilerin sağlığı ve memnuniyeti son derece önemlidir. Gelişen teknoloji takip edilerek, şartlar her geçen gün iyileştirilmektedir.

Halı yıkama içeriğimize göz atarak hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Beşyol halı yıkama hizmeti şu şekilde gerçekleştirilmektedir:

  • Aramış olduğunuz firma genellikle bir saat içerisinde halılarınızı almaya gelir.
  • Öncelikle halılar kaba kirlerden ve tozlardan arındırılır.
  • Yıkama işlemine geçmeden önce halıların özellikleri incelenir ve uygun yıkama programı seçilir.
  • Katkı maddesi içermeyen deterjanlar ile halılar yıkanır. Böylece halılarınız zarar görmeden, hijyenik bir şekilde yıkanır.
  • Yıkama işleminin ardından durulama işlemi gerçekleştirilir.
  • Hassas bir sıkma işlemi ile halıların fazla suyu alınır.
  • Özel kurutma odalarında bakteri ve mikrop oluşmasına imkan verilmeyecek şekilde kurutulur.
  • İşlemler tamamlandıktan sonra halılar firmaya getirilir.
  • Müşteriye haber verilir ve en kısa zamanda halılar teslim edilir.

Beşyol Halı Yıkama Makinaları

Beşyol’da yer alan halı yıkama firmaları, tam otomatik yıkama makinalarını kullanmaktadır. Böylece halılarınız daha temiz ve daha hijyenli bir şekilde yıkanmış olur. Ayrıca zamandan da tasarruf edilerek 2 ila 3 gün aralığında teslim edilir.

Beşyol halı yıkama makinaları sayesinde, bölgede bulanan müşterilere temizlik garantisi sunulmaktadır. Halılarınızın uygun fiyat kapsamında yüzeysel değil de derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız, Beşyol’da yer alan halı yıkama firmalarını tercih edebilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Beşyol Halı Yıkama

Beşyol Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.