0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Tahtakale Halı Yıkama Fabrikası

Tahtakale Halı Yıkama Fabrikası, teknolojilerin hızla gelişimi halı yıkama alanını da olumlu şekilde etkilemiştir. Halılarınızın özelliklerine göre, zarar görmemeleri için özenli halı yıkama çalışmaları yapılmaktadır. Kontrolleri yapılan halılarınız cinslerine göre ayrılarak toz alma işleminden geçirilmektedir. Dezenfekte havuzlarında bakteriler ve mikroplardan arındırılmaktadır. Halılarınız makine ile yıkanarak santrafüj sıkma makinelerine alınarak durulama, sıkma işlemlerinin ardından askılara alınmaktadır.

Tahtakale halı yıkama hizmetlerini profesyonel olarak sizlere sunmaktayız. Kapalı olan kurutma odalarında nemi alınarak, açık havada birkaç saat havalandırılmaları sağlanmalıdır. Havalandırma işlemlerinin ardından son kontrolleri yapılarak paketlenip yine ücretsiz servisler ile sizlere teslim edilmektedir. Evde yapılan halı temizlikleri ile maytlar öldürülmemektedir.

Yıkamanın ne olduğu ya da ne olacağı konusunda merak ettikleriniz mi var o halde halı yıkama içeriğimize göz atın!

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Tahtakale Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Halıların Sterilizasyon İşlemleri

Akarlar ve bilinen adıyla maytlar denilen mikroorganizmalar insan vücudundan düşen deri parçaları ile beslenen maytlar halı tozlarında bulunmaktadır. Halılar sürekli olarak kullandığımız ev eşyaları oldukları için yılda en az 4 kez temizlenmeleri gerekmektedir. Bunların dışında lekeli ya da yemek dökülen halılarınızı da her zaman yıkatmanız mümkün olacaktır.

Tahtakale halı yıkama fiyatları açısından da oldukça uygundur. Halı yıkama işlemlerinde %100 tamamen bitkisel özlü şampuanlar, antibakteriyel deterjanlar, hiçbir kimyasal madde kullanılmadan halıların özüne işlemektedir. Halılar el ve ayak değmeden, steril ortamlarda profesyonel ekiplerimiz tarafından yıkanmaktadır. Avcılar halı yıkama halıların yıkanma işlemlerinin ardından sıkma makinelerinde sıkılarak yaklaşık %90 oranlarında suyu sıkılarak kurutma işlemlerine geçilmektedir.

Tahtakale Halı Yıkama Hizmetleri

Tahtakale halı yıkama hizmetleri olarak, kış yaz ayları ayırt edilmeden halılarınızı güneş ışığına, egzoz dumanı ve tozlara maruz bırakmadan kapalı kurutma odalarımızda, maytlar, mantarlar ve bakterilerden arındırmaktayız. Mikroorganizmaların üremesine engel olarak hızlı bir şekilde kurutmaktayız. Halıların steril ortamlarda kurutulmasının ardından halı içinde bulunan havlar vakumlanarak yumuşatılmakta ve taranmaktadır. Halılarınıza uygulanan 5 farklı yıkama işleminin ardından halıların temizliği ve kalite kontrolleri yapılmalıdır. Tahtakale halı yıkama firmaları arasında önemimizi her geçen gün koruyoruz. Ardından halılar hiçbir dış etkene maruz kalmayacak şekilde özenle ambalajlanmakta, istenilen adrese teslim edilmektedir. Yerine getirdiğimiz hizmetlerde halılarda derinlemesine temizlik gerçekleştirerek her türlü kir, saç teli, mikrop ve tozlardan arındırarak titizlik ile temizlikleri gerçekleştirmekteyiz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Tahtakale Halı Yıkama Hizmetleri

Tahtakale Halı Yıkama Hizmetleri

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.