0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Cihangir Halı Yıkama Hizmetleri

Cihangir halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Avcılar’da koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Cihangir Halı Yıkama hizmetleri olarak diyoruz ki halılar hemen, hemen her ortamda kullanım imkanı sunan eşyaları arasında yer almaktadır. Özellikle devamlı kullanılması durumunda kirleneceğinden yıkama işleminin profesyonel olarak yapılması halıların daha temiz ve hijyenik kullanım imkanı sunmasına yardımcı olmaktadır. Bu konuda cihangir halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz ve son sistem donanımlı makinalarımız sayesinde müşterilerimizin taleplerine en kaliteli şekilde karşılamaktayız.

Yapmış olduğumuz yıkama işlemlerinde her aşamasında profesyonel ekibimiz tarafından gerekli itina gösterildiğinden daha etkili sonuçlar elde edilmektedir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kadrosu ile çalışmalarını kesintisiz olarak devam ettirmektedir. Her tür halıda yıkama işlemi gerekli olduğu şekilde yapılacağından garantili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yıkma hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var o halde halı yıkama içeriğimize göz atmalısınız.

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Cihangir Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Halı Yıkama Makinalarımız

Cihangir Halı yıkama işleminin gelişen teknoloji sayesinde daha kısa sürede ve etkili şekilde yapılması için halı yıkama makinaları ile yıkama işlemi yapmaktayız. Özellikle işlemin daha kaliteli sonuç vermesi için otomatik makineler ile yıkama işlemini yapılması önemlidir. Bu nedenle firmamız uzun yıllardır son sistem teknolojiye sahip olan makineleriyle halı yıkama alanında hizmetlerini sürdürmektedir.

Avcılar halı yıkama halıların özellikle türüne göre yıkama işleminin uygun şampuanlar ile yapılması yapısının bozulmadan yıkanmasını sağlamaktır. Yıkama işleminin her aşamasında uzman personel tarafından yapılan kontroller ile halılarda var olan lekelerin çıkardığımızda için leke çıkartıcı ürünler ile müdahale edilmektedir. Bu sayede kaliteli ve etkili sonuçlar edilmesine yardımcı olunmaktadır.

Cihangir Halı Yıkama Fiyatlarımız

Cihangir’de bulunan firmamız ile sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde halılarınızın daha temiz ve hijyenik kullanımı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Halıların yapısına göre belirlenmiş olan Cihangir halı yıkama fiyatları daha uygun bütçe ile yıkama işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Halılarınızın metrekaresine göre belirlenecek olan fiyatları için ekibimiz adresinize ulaştığında gerekli kontrolleri sağlayarak bu konuda sizlere bilgi vermektedir.

Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından ekibimiz tarafından servisler ile halılarınız adresinize teslim edilmektedir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içinde halılarınızı temiz bir şekilde teslim alarak yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Garantili hizmetimiz sayesinde olabilecek her sorunda firmamız çözüm odaklı çalışma yapmaktadır.

Halı Nasıl Yıkanır?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Cihangir Halı Yıkama

Cihangir Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.