0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kartaltepe Halı Yıkama Hizmetleri

Kartaltepe halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Bakırköy’de koltuk yatak yıkama hizmeti sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Halı yıkama sektörü hızla büyürken kaliteli ve uygun fiyatlı yıkama hizmetleri ile siz müşterilerden tam not almaya devam eden Kartaltepe Halı Yıkama fabrikamızda son teknolojinin yanında deneyimli ve alanında uzman ekibimizle sizlere yıkama hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

Halı yıkama hizmeti deneyim, bilgi, beceri ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Bunun bilincinde olan firmamızda yer alan ekipmanlarımızı konusunda uzman, eğitimli ve profesyonel ekip çalışanlarımız kullanmaktadırlar.

Halı yıkamanın yanında battaniye, yorgan, stor perde gibi evlerde hijyenik bir şekilde yıkanması ve kurutulması mümkün olmayan tüm ürünlere yönelik yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Servislerimiz aracılığı ile ürünleriniz kapınızdan teslim alınarak işlem sonrasında kapınıza teslim edilmektedir. Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi için aramanız yeterli.

Kartaltepe Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kartaltepe Halı Yıkama Fabrikası

Kartaltepe halı yıkama fabrikası Kartaltepe’de bulunan firmamızın her semte ulaşabilen ve her gün aktif çalışan servis araçları ile nerede olursanız olun firmamızın üstün kaliteli ve uygun fiyatlı yıkama hizmetlerinden yararlanmanız mümkün hale gelmektedir. En iyi halı yıkama hizmeti için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın hizmetinden herhangi bir sebeple memnun kalmadığınız takdirde irtibat telefonlarımızdan ya da internet sayfamızdan tarafımıza ulaşmanız, sorununuzun kısa sürede çözüme ulaştırılması için yeterli olacaktır.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimiz değerlidir. Değerli müşterilerimize halı yıkama temizleme işlemimiz şüpheniz olmasın tam otomatik halı yıkama makineleriyle diğer halı yıkamacılara oranla sorunsuz hizmet veriyoruz.

Halı yıkama temizleme işlemi halılarınız toz toprak içinde teslim edilmeden yapılır. Sadece bu hizmeti vermiyor yorgan battaniye gibi gereçleriniz de yıkanır.

Halı yıkama sektöründe yer aldığımız ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen firmamızın önceliği olan müşteri memnuniyeti, hizmet sonrası yardım ve destek çalışmalarında da sağlanmaya devam edilmektedir.

Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var o halde Bakırköy halı yıkama içeriğimize davet edelim sizi.

Halı Yıkamayı Nasıl Yapıyoruz?

Halı yıkama işlemi sadece yıkama ve kurutmadan oluşan basit bir işlem değildir. Profesyonel ve uzman bir şekilde çalışılan firmamızda halılarınızın öncelikle yapısına göre değerlendirilmesi yapılmakta, ürünün özelliğine göre işlemler yapılmaktadır.

Farklı özelliklerdeki halı yıkama aşamaları farklılık göstermektedir. El dokuması, makine dokuması, doğal boyalı, yüksek iplikli ya da kilim dokumalı halıların her birinin temizlenme, yıkama ve kurutma aşamalarında kullanılan makineler, şampuanlar, suyun sıcaklık değerleri farklılık göstermektedir.

Konusunda uzman olan deneyimli çalışanlarımız, son teknolojiyi içeren ekipmanlarımızı halılarınızın özelliklerine göre ayarlar, işlem boyunca halılarınızı gözlem altında tutar ve sorunsuz bir şekilde tozdan arındırma, yıkama ve kurutma aşamalarının gerçekleşmesini sağlarlar.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Kartaltepe Halı Yıkama

Kartaltepe Halı Yıkama

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.