0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Yakuplu Halı Yıkama Hizmetleri

Yakuplu halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Beylikdüzü’nde koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Evlerde görmeye alıştığımız halıları artık pek çok kurum ve kuruluşta kullanmaktadır, daha çok cami, özel kreş ve huzur evi gibi alanlarda kullanılan halılar çok fazla kişinin kullanmasına bağlı olarak daha kısa süre de kirlenmektedir.

Yakuplu halı yıkama olarak firmamız bu tür kamuya mal olmuş alanlar için en azından 3 ayda bir yıkanmasını önermektedir, hem görünüş hem de hijyen bakımından önemli temizlik bu tür alanlarda daha sık aranmaktadır.

Bu tür kurumsal işlerin başarısı konusunda yeterli ekip ve donanıma sahip olan firmamız isterseniz yerinde isterseniz de fabrikamızda halılarınızın temizliğini yapabilmektedir. Kullanılan halı sayıları fazla olduğu için ve bu tür kurumlarda sürekli kişiler olduğu için genel olarak yerinde temizlik tercih edilir.

Beylikdüzü’nde yaşıyor ve Yakuplu mahallesinde oturuyorsanız ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz! Sizlere beylikdüzü yakuplu mahallesinde halı yıkama hizmetini daha iyi verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Yakuplu Halı Yıkama 2
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Kurumlar İçin Özel Kampanyalar

Yakuplu halı yıkama fabrikası olarak kurumlar için özel kampanyalar sunuyoruz!

Bireysel hizmetlerinin yanı sıra kurumsal alanda da halı yıkama Yakuplu konusunda kendini kanıtlamış firmamız, çalıştığı kurumlara özel dönemsel olarak bazı kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyaların bazıları indirim olabilirken bazıları da aynı fiyata daha fazla halı şeklinde olabilir, sizlerinde kurumsal olarak firmalarınızda istenilen şekilde halı temizliğine ihtiyacınız var ise hemen firmamız ile irtibata geçerek ön görüşme yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Bu tür kurumsal ihtiyaçlarınıza ayrı olarak kurulmuş özel makine ve personelimiz ile müdahale edilirken bireysel halı temizleme işlemleri ile karşılaştırılmadan düşünülmesini tavsiye ederiz. Sonuçta daha büyük alanlar ve daha farklı kirler söz konusu olabilir bu yüzden mutlaka temizletmek istediğiniz kuruluşun özelliğini ve halı sayılarını bilgi alışverişi sırasında bildirirseniz daha sağlıklı iletişim kurulmuş olur.

Kurumlar için özel kampanyalarımızdan olan halı yıkama hizmeti içeriğimize göz atabilirsiniz.

Halı Yıkama İşleminin Mevsimi Olmaz

Çoğu şahıslar halı temizleme işlemi için özellikle sıcak havaların olması gerektiğini düşünse de gerçek aslında öyle değildir. Hatta çoğu kişi sıcak havalarda sıkışmamak adına kış aylarında bile firmamızla çalışmaktadır, yıkanan halılar doğal yöntemler ile kuruyabildiği gibi özel kurutma sağlayan makinelerimiz ile de kurutulmaktadır. Bu bakımdan personelimiz tarafından gereken özen her zaman verilmektedir, ıslak kalan halı hem koku yapar hem de bakteri ve benzeri zararlı organizmaların çoğalmasını sağlar.

Beylikdüzü halı yıkama, bu yüzden firmamızda her şey tam olması gerektiği gibi yapılır.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Yakuplu Halı Yıkama Fabrikası

Yakuplu Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.