0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Yakuplu Halı Yıkama Hizmetleri

Yakuplu halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Beylikdüzü’nde koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Evlerde görmeye alıştığımız halıları artık pek çok kurum ve kuruluşta kullanmaktadır, daha çok cami, özel kreş ve huzur evi gibi alanlarda kullanılan halılar çok fazla kişinin kullanmasına bağlı olarak daha kısa süre de kirlenmektedir.

Yakuplu halı yıkama olarak firmamız bu tür kamuya mal olmuş alanlar için en azından 3 ayda bir yıkanmasını önermektedir, hem görünüş hem de hijyen bakımından önemli temizlik bu tür alanlarda daha sık aranmaktadır.

Bu tür kurumsal işlerin başarısı konusunda yeterli ekip ve donanıma sahip olan firmamız isterseniz yerinde isterseniz de fabrikamızda halılarınızın temizliğini yapabilmektedir. Kullanılan halı sayıları fazla olduğu için ve bu tür kurumlarda sürekli kişiler olduğu için genel olarak yerinde temizlik tercih edilir.

Beylikdüzü’nde yaşıyor ve Yakuplu mahallesinde oturuyorsanız ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz! Sizlere beylikdüzü yakuplu mahallesinde halı yıkama hizmetini daha iyi verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Yakuplu Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Kurumlar İçin Özel Kampanyalar

Yakuplu halı yıkama fabrikası olarak kurumlar için özel kampanyalar sunuyoruz!

Bireysel hizmetlerinin yanı sıra kurumsal alanda da halı yıkama Yakuplu konusunda kendini kanıtlamış firmamız, çalıştığı kurumlara özel dönemsel olarak bazı kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyaların bazıları indirim olabilirken bazıları da aynı fiyata daha fazla halı şeklinde olabilir, sizlerinde kurumsal olarak firmalarınızda istenilen şekilde halı temizliğine ihtiyacınız var ise hemen firmamız ile irtibata geçerek ön görüşme yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Bu tür kurumsal ihtiyaçlarınıza ayrı olarak kurulmuş özel makine ve personelimiz ile müdahale edilirken bireysel halı temizleme işlemleri ile karşılaştırılmadan düşünülmesini tavsiye ederiz. Sonuçta daha büyük alanlar ve daha farklı kirler söz konusu olabilir bu yüzden mutlaka temizletmek istediğiniz kuruluşun özelliğini ve halı sayılarını bilgi alışverişi sırasında bildirirseniz daha sağlıklı iletişim kurulmuş olur.

Kurumlar için özel kampanyalarımızdan olan halı yıkama hizmeti içeriğimize göz atabilirsiniz.