0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Şahintepesi Halı Yıkama Fabrikası

Şahintepesi halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Başakşehir’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Sürekli olarak kullandığımız halıların yıkanması işlemleri de özenle gerçekleştirilmelidir. Oldukça yüksek miktarlara aldığınız veya senelerce sakladığınız halılarınızın temizlenirken profesyonel olarak temizletilmesi gerekmektedir.

Halılar çeşitlerine göre ayrıldıktan sonra özenle temizlenmektedir. Öncelikle halıların kir, toz, halı akarı gibi pislikleri temizlenmektedir.

Şahintepesi halı yıkama hizmetleri alanında öncü olan firmamız oldukça başarılıdır. Halılar otomatik makinelerde yıkandıktan sonra hemen sıkma makinesinde sıkmaya alınmalıdır.

Halı yıkama işlemlerinde yer alan personelimiz tecrübeli kişiler olup alanlarında uzun süredir çalışan kişilerden oluşmaktadır. Halıların yıkama işlemlerini yapan personellerimiz tecrübeli olup hiçbir problemle karşı karşıya kalınmamaktadır.

Şahintepesi Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Şahintepesi Halı Yıkama, Hassas Yıkama İşlemleri

Halıların temiz yıkanması kadar problemsiz olarak yıkanması da önemlidir. Uzman ellere teslim edilerek hassas yıkama işlemleri gerçekleşmelidir. Halılar cinslerine göre ayırt edildikten sonra halı yıkama işlemlerine geçilmektedir.

Halılar özel olarak dikkat ve itina ile birer birer gözlemlenerek özel olarak hazırlanan bitkisel şampuanlarla temizlenmektedir. Halıların hassasiyetlerine göre işlem süresi değişmektedir.

Şahintepesi halı yıkama firması olarak uzun yılların getirdiği tecrübeye sahibiz. El dokuması ve yün halıların yıkanmasında kaba kir ve tozlardan arındırma işlemleri yapılmalıdır. Halılar ıslatılır ıslatılmaz hiç vakit kaybetmeksizin fırçalama işlemlerine geçilmektedir.

Fırçalama işlemleri sonrasında seri ve hızlı şekilde gelberiler ile durulama yapılmaktadır.

Halıların Cinsine Göre Temizlik İşlemleri

Halılarınızın uzun tüylü olması durumunda ise bitkisel özlü şampuanların halı içine nüfuz etmesi için sterilizasyon çalışmaları yapılmalıdır. Kullanılan şampuanların halıların niteliklerine göre uygun olması önemlidir. Halılarınızın asla zarar görmeden derinlemesine temizliği sağlanmaktadır.

Şahintepe halı yıkama fiyatları ise sanılanın aksine oldukça uygundur. Halılarınız cinslerine ve özelliklerine göre özenle ayrılarak, sterilizasyonları profesyonel olarak yapılmaktadır. Halılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşarak üst düzey temizlik sağlamaktadır.

Halılarınızın iplik yapısı, dokuma teknikleri, kullanılan boya cinsi gibi özellikleri göz önüne alınarak gereken yıkama tekniği kullanılarak temizlenmektedir.

Tecrübeli elemanların gözetimi altında renkler karışmadan ve solmadan her türlü önlem alınarak temizlikleri sağlanmaktadır. Halılar öncelikle sizlerden kontrol edilerek ölçümleri, fiyat bilgisi verilerek sizlerden teslim alınmaktadır. Yine aynı şekilde kısa sürede teslim edilmektedir.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.