0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Kumburgaz Halı Yıkama Fabrikası

Kumburgaz halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Büyükçekmece’de koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Kumburgaz halı yıkama hizmetleri firmamızda verdiğimiz hizmette halıların detaylı bir şekilde temizlenmesine sadakatle önem gösteriyoruz. Firmamızdan alınan hizmet doğrultusunda halıların yıkanmasında kullandığımız makineler, halı şampuanı, halı yıkama yöntemleri unusurları halıların dokusuna zarar vermeden işlem görür.

Kumburgaz Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Detaylı Kumburgaz Halı Yıkama Hizmeti

Halılar cinslerine göre ayrıştırılır  ve halının türüne uygun olan halı yıkama yöntemine karar verilir. Bu esnada hiçbir halıda kir kalıntısı olmamasına dikkat edilir. Şampuanlama ile halı yıkama yöntemine karar verilmiş ise şampuan kalıntısı halıda bırakılmaz.

Bu uygulama ise tanzikli su kullanımı  ile mümkün olup halının kirden arındırıldığı gibi deterjan kalıntısından da arındırılması izlenir.

Büyükçekmece halı yıkama hizmeti hakkında daha detaylı bilgi için içeriğimizi kontrol edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Kumburgaz Yerinde Halı Yıkama

Kumburgaz yerinde halı yıkama makinesi  ile firmamız kaldırılması ve taşınması kolay ve pek mümkün olmayan otel, büro, ticari iş yerleri gibi veya kurumsal alanlarda ki büyük çaplı halıların temizlenmesini sağlar. Yerinde halı yıkma uygulamaları birbirinden farklılık gösteren ve her biri için de etkili ve detaylı halı yıkama hizmeti firmamızca garanti edilir.

Yerinde halı yıkama yöntemleri köpükle, bonnet, kuru temizleme ile buharla ve şampuanlama ile çeşitlerinden oluşur.

Buharla Yıkama

Yüzeysel halı yıkama yöntemleri arasında etkisini en fazla hissettiren yöntemdir. Şampuan ve sıcak su karışımı yapılarak bu karışım halıya solüsyon şeklinde uygulanır. Solüsyon vakumlu makineler ile geri çekilerek halıda bulunan kir solüsyonla beraber makinede ki suya karışır.

Kuru Temizleme

Halılara özel olarak üretilen halı tozu halıya dökülür ve toz halını yüzeyi ile alt tabakasına işledikten sonra vakumlu makine ile çekilir. Bu uygulamada halının kuruması beklenmez. Böylece hızlı bir halı temizleme yöntemidir.

Köpüklü Temizleme

Şampuanlama ve kuru temizleme yöntemlerinin ara yolu adını alan bir halı yıkama yöntemidir. Köpükle birlikte az miktarda su kullanılır ve köpüklü suyun halıya işlemesi beklenir. Ardından vakumlu makine ile su, köpük ve kir bir anda çekilir.

Bonnet Temizleme

Daha çok ticari binalarda kullanılan bir yöntemdir. Halıya kimyasal bir deterjan uygulanır ve döner temizleme mekanizmasına sahip bir makine ile kir makinede bulunan pede hapsedilir. Endüstriyel halıların bakımı ve temizlenmesinde daha çok işe yarayan ir yöntemdir. Böylece tüm yöntemlerle firmamız tarafından halı yıkama hizmetleri sağlanır.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Kumburgaz Halı Yıkama

Kumburgaz Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.