0212 873 26 26
0555 640 64 40
Online Sipariş

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kazlıçeşme Halı Yıkama Fabrikası

Kazlıçeşme halı yıkama, Hedef Halı Yıkama olarak Zeytinburnu’nda koltuk yatak yıkama hizmetleri sunmaktadır. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Kazlıçeşme halı yıkama ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını her zaman ön planda tutmaktayız. Güvenilir ve kaliteli hizmet verebilmek için canlı başla çalışan firmamız halılarınız ile ilgili tüm isteklerinizi yerine getirecektir.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan halı yıkama firmamız her zaman elinden gelenin en iyisini yaparak hiçbir müşterisini pişman etmemiş ve zor durumda bırakmamıştır. Bu yüzden müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız için her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak her şeyin üzerinde olmuştur. Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerinden bize ulaşmak ve halılarınızı alacağımız adresi bize bildirmek.

Zeytinburnu halı yıkama hizmetleri içeriğimize bakarak daha kapsamlı bilgi rehberine ulaşabilirsiniz.

Kazlıçeşme Halı Yıkama 1
  • Hedef Halı Yıkama

Sorunsuz ve Profesyonel Bir Halı Yıkama İçin;

Ruhsatlı ve Kurumsal Firmaları Tercih Edin.

Bu bölgeye geçici bir süre hizmet verememekteyiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kazlıçeşme Halı Yıkama Aşamaları

Kazlıçeşme halı yıkama aşamaları şöyle gelişmektedir;

Vermiş olduğunuz ev adresi veya işyeri adresinizden size belirttiğiniz gün ve saatte halılarınız alındıktan sonra yıkama ve temizleme işlemine geçmeden önce firmanıza getirilen halılar birbirlerine karışmaması için etiketleme işlemi yapılır.

Etiketleme işlemi müşterilerimizden aldığımız halıların karışmaması için zorunlu olarak yapılması gereken bir işlemdir. Halıların yıkanması birkaç aşamadan oluşmaktadır. Ayrıca halı yıkama işlemleri halı türlerine göre farklılık gösterir. İlk önce halıların tozlardan arındırılması sağlanır. B

u işlem için özel toz silkme makinaları kullanılmaktadır. Hassas ve narin olan halılar bu işlemine tabi tutulmaz. Toz alma işlemi bittikten sonra halılar havuzlarda beklemeye alınır.

Kazlıçeşme Halı Yıkama Hizmetleri

Kazlıçeşme halı yıkama hizmetleri sağlayacısı olarak, buradaki amaç halıda bulunan kir ve lekelerin yumuşaması, böylece asıl yıkama aşamasına geçildiğinde en iyi temizliğe ulaşmaktır. Asıl yıkama işlemine geçildiğinde havuzlarda bulunan halılar cinsine göre otomatik veya yarı otomatik halı yıkama makinalarına alınır.

Kullanmış olduğumuz makinalar günümüz teknolojisi ürünleri olup modern halı yıkama tekniklerini uygulayacak kapasitedir. Halıların cinsine göre uygun, alerjik olmayan ve bakteri bırakmayan şampuanlar ile halılar yıkandıktan sonra sıkma ve kurutma aşamasına geçilir.

Yıkama aşaması bittikten sonra halılarınız durulanır ve sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkma işlemi sonucunda halılarınız yüzde 90 sudan arındırılmış haldedir. Özel kurutma odalarında kurutulan halılar son kontrollerin ardından paketlenerek tekrar müşterilerimizin adreslerine teslim edilir.

Kazlıçeşme halı yıkama firmaları arasında hem en kaliteli hizmeti hem de uygun fiyatla almak istiyorsanız iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Halı yıkama hizmetleri hakkında merak ettikleriniz için içeriğimize göz atabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Kazlıçeşme Halı Yıkama

Kazlıçeşme Halı Yıkama

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Hedef Halı Yıkama Fabrikası

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan Hedef Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.