Yatak Yıkama

Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ilaç, hasta ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. Bu nedenlere bağlı olarak yatağınız kullanılmaz bir hal alır.

Bu durumlarda bırakın yatağın sağlığa uygun bir temizlik şartı taşıması, kokusu dahi rahatsızlık verir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için Profesyonel Yatak yıkama hizmeti veren bir firmadan yardım, öneri ve hizmet alınmalıdır.

Hedef Halı Yıkama bünyesinde faaliyet gösteren Hedef Yatak Yıkama, kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı evinizde, işyerinizde son teknolojik makine parkuru ile kuru köpük yıkama sistemini kullanarak yerinde yatak yıkama hizmeti verir.

Böylelikle yatağınızın üzerinde oluşan ve sağlığınızı riske atan nedenler ortadan kaldırılarak, temizlik ve hijyen standartlarına uygun koşullar oluşturulur.

 

Yatak Nasıl Yıkanır ?
Ev hanımları için yıkması oldukça zor olan eşyaların en başında yataklar gelmektedir. Yıkaması oldukça zor olan yataklarınız firmamızda en kısa sürede uygun fiyata yıkanmaktadır. Zamanla yoğun kullanımdan dolayı kirlenen yataklarınız en kaliteli temizlik ürünleri kullanılarak yıkanmaktadır. Firmamızda yatak yıkama fiyatları oldukça uygun olduğundan dolayı firmamızda birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Firmamızı tercih etmeniz eşyalarınızın kullanışlı ve temiz olması için oldukça önemlidir. En iyi şekilde yıkana yataklarınız firmamızda kurutularak evinize kadar teslim edilmektedir.
Yatak Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ev hanımları için büyük sorun haline gelen yatak yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Yatak yıkama sırasında yatağınızın yıpranmaması için en kaliteli temizlik ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. Yataklarınızda yıkama sonrasında koku oluşmaması için hemen kurutulması gerekmektedir. Yataklarınızı kısa sürede en iyi şekilde yıkanması için firmamızı tercih etmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Firmamızda en kaliteli yatak yıkama makinaları bulunmaktadır.
En İyi Yatak Yıkama Firması
Firmamız sektörde yer alan en iyi yatak yıkama firmaları arasında yer aldığından dolayı siz müşterilerimiz için yatakları en iyi şekilde yıkamaktadır. Firmamızda uygun fiyata yatak yıkama işleri yapıldığından dolayı firmamız birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Yataklarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız en uygun fiyata yıkama hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yatak Yıkama

Yatak bizim için çok önemlidir. Yatak en özel yerimizdir. Uyuduğumuz, dinlendiğimiz, en özel yaşam alanımızdır. Dolaysıyla yatak temizliği de son derece önemlidir. Yatak yıkama ile yatak temizliğinde %100 başarı sağlanmaktadır.

Yatak Yıkama Çeşitleri

Yatak temizliğinde birkaç alternatif vardır. Yatağın içerisinde halılarda olduğu gibi mite yani akarlar yaşarlar. Bu akarlar insandan dökülen derilerin sıcaklığı ile kuluçkaya yatar ve çoğalır. Yatak içerisine yuva yapar. Ve her geçen gün çoğalır. Gözle görülmez. Ancak alerjiye sebebiyet verir. Deri altına girerek, insan vücudunda da yaşamaya devam ederler. Bu yüzden yataklar sık aralıklarla temizlenmeli, nevresimler haftada bir kez en azından değiştirilmelidir. Miteler 60 derece ısı ile ancak kaybolur. Bu yüzden nevresim ve çarşaflar en az 60 derece ile yıkanmalıdır.

Buharla Yıkama

Yataklar buharla yıkanınca akarlar genelde ölür. Birçok temizlik firması buharlı makinalar ile evlere gelip servis yağmaktadır. Yatak temizliği konusunda uzmanlaşan firmalar, uzman ekip ile sadece buhar yolu ile döşeklerinizi yıkayıp, kurutup gitmektedir.

Vakumlu Yıkama

Vakumlu yıkama ile yataklar ilk günkü kadar temiz olur. Son zamanlarda vakumlu yıkama çok moda olmuştur. Birçok hanım vakumlu yıkama yapan makinelerden evine almış, rutin aralıklarla temizlemektedir. Yatak içerisine sıkışan kir, toz, akarlar bu vakum sayesinde yapıtlıkları yatak içlerinden sökülmekte su haznesinin içine dökülmektedir. Havada toz zerreler, olmadığı için, yatak içine tekrar dökülme şansı yoktur.

Islatma Sistemi

Islatma sistemi ile ilk önce yataktaki lekeye oksijen bazlı deterjan dökülür ve 10 dakika ıslanması sağlanır. Leke oksijenli suyu içine hapseder ve bir süre sonra çözülmeye başlar.